Books: Architecture, Art

Number of items: 515

Wolfgang Neumann: Viva Navi Naiv. (Kiállítási katalógus.) Szerk.: Irmgard Sedler. Kornwestheim, 2011, Museen der Stadt Kornwestheim. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
23109.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Emanuel Poch: Porzellanmarken. Hanau, 1976, Werner Dausien. Német nyelven. Porcelán jelzésekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23110.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Haye W. Hansen: Deutsche Holzschnitt-Meister des 20. Jahrhunderts. Bremen, 1988, Faksimile-Verlag. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23111.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Verő György: Blaha Lujza és a Népszínház Budapest színi életében. Rákosi Jenő előszavával. Bp., [1926], Franklin-Társulat. 1 t.+ 328 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, jó állapotban, tulajdonosi névbejegyzéssel.
23112.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Anuário Arte &amp; Artistas. Sao Paolo, 2004/2005. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
23113.

Anuário Arte & Artistas. Sao Paolo, 2004/2005. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1973-1989 6 darab BÁV aukciós katalógus.
23114.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Elena Nesterova: Die Wanderer. Die Meister des russischen Realismsus. Zweite Hälfte des 19. bis Anfang des 20. Jahrhunderts. Bournemouth - Sankt-Petersburg,1996,Parkstone-Aurora. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
23115.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Ingo F. Walther (Hrsg.): Malerei der Welt. Eine Kunstheschichte in 900 Bildern. Von der Gotik bis zur Gegenwart. Augsburg, 2007, Weltbild. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a sérüléssel, karcos borítóval.
23116.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Wallraef-Richartz-Museum: Der Neubau Architektur. Oswald Mathias Ungers. Hrsg.: Wallraef-Richartz-Museum und Gebäudewirtschaft der Stadt Köln. Köln, 2001, DuMont. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
23117.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Kunst und Architektur. 1000 Fragen und Antworten. Das Grosse Volks-Lexikon. Wissensbibliothek 10. 2006, Bertelsmann. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés
23118.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Den Zeitgeist im Visier. Kritischer Realismus in Baden 1914-1933. Hrsg. von Hans-Dieter Mück. Stuttgart, 1991, Hugo Matthaes Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23119.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Kelet művészete: 1. köt.: Dercsényi Dezső: A mozaik. 2. köt.: Egyiptom festészete. 3. köt.: Homér Lajos: Keleti miniatúrák. [Egy kötetben.] Ars Mundi. Bp.,1944, Officina,2+33+3 p.+16 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t.+4 (színes képtáblák) t.;+48+8 p.+16 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t.+4 (színes képtáblák) t.; +46+2 p.+16 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t.+4 (színes képtáblák) t. Fekete-fehér és színes képtáblákkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérült.
23120.

Kelet művészete: 1. köt.: Dercsényi Dezső: A mozaik. 2. köt.: Egyiptom festészete. 3. köt.: Homér Lajos: Keleti miniatúrák. [Egy kötetben.] Ars Mundi.
Bp.,1944, Officina,2+33+3 p.+16 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t.+4 (színes képtáblák) t.;+48+8 p.+16 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t.+4 (színes képtáblák) t.; +46+2 p.+16 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t.+4 (színes képtáblák) t. Fekete-fehér és színes képtáblákkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérült.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events