Wolfgang Neumann: Viva Navi Naiv. (Kiállítási katalógus.) Szerk.: Irmgard Sedler. Kornwestheim, 2011, Museen der Stadt Kornwestheim. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
Haye W. Hansen: Deutsche Holzschnitt-Meister des 20. Jahrhunderts. Bremen, 1988, Faksimile-Verlag. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Verő György: Blaha Lujza és a Népszínház Budapest színi életében. Rákosi Jenő előszavával. Bp., [1926], Franklin-Társulat. 1 t.+ 328 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, jó állapotban, tulajdonosi névbejegyzéssel.
Elena Nesterova: Die Wanderer. Die Meister des russischen Realismsus. Zweite Hälfte des 19. bis Anfang des 20. Jahrhunderts. Bournemouth - Sankt-Petersburg,1996,Parkstone-Aurora. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Ingo F. Walther (Hrsg.): Malerei der Welt. Eine Kunstheschichte in 900 Bildern. Von der Gotik bis zur Gegenwart. Augsburg, 2007, Weltbild. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a sérüléssel, karcos borítóval.
Wallraef-Richartz-Museum: Der Neubau Architektur. Oswald Mathias Ungers. Hrsg.: Wallraef-Richartz-Museum und Gebäudewirtschaft der Stadt Köln. Köln, 2001, DuMont. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Kunst und Architektur. 1000 Fragen und Antworten. Das Grosse Volks-Lexikon. Wissensbibliothek 10. 2006, Bertelsmann. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés
Den Zeitgeist im Visier. Kritischer Realismus in Baden 1914-1933. Hrsg. von Hans-Dieter Mück. Stuttgart, 1991, Hugo Matthaes Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.