Old Masters' Gallery. Summary Catalogue. Vol. 2-3. Edited by Ildikó Ember, Zsuzsa Urbach, Imre Takács. Volume 2: Early Neatherlandisch, Dutch, and Flemish Paintings. Volume 3: German, Austrian, Bohemian and British Paintings. Bp., 2000-2003, Szépművészeti Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Csernyánszky, Marie Les Tapisseries Medicis - Medici kárpitok. (Bp.), (1948). (KMENy). 27+(1) p. + 4 tábla (kihajtható). Szövegközti képekkel. A kötetbe helyezve a mű 12 oldalas magyar szövege. (Ars Decorativa) Fűzve, enyhén sérült kiadói papírborítóban, a borítóra ragasztott képpel
Sotheby's 2 darab aukciós katalógus, régi festmények témában, benne sok magyar vonatkozással: Vaszary János, Rafael Viktor, Frank Frigyes, Medveczky Jenő, Mednyánszky László, Rákosy Nándor, Zichy Mihály. 2008-2009.
Fülep Lajos emlékkönyv. Cikkek, tanulmányok Fülep Lajos életéről és munkásságáról. Bp., 1985, Magvető. Kiadói műbőr kötés, gerinc sérült, első kötéstábla kissé sérült, kissé kopottas állapotban. + Fülep Lajos: Magyar művészet. Művészet és világnézet. Bp., 1971, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
Demeter Nóra et al.: Müpa Budapest. Bp., 2015, Libri - MÜPA Budapest Nonprofit Kft., 301+(3) p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, 3 db CD-melléklettel.
The graphic work of M. C. Escher. Introduced and explained by the artist. New York,1973,Ballantine Books. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Vivian Russell: Monet und seine Landschaften. München, 2001, Knesebeck. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.