Books: Architecture, Art

Number of items: 515

Old Masters' Gallery. Summary Catalogue. Vol. 2-3. Edited by Ildikó Ember, Zsuzsa Urbach, Imre Takács. Volume 2: Early Neatherlandisch, Dutch, and Flemish Paintings. Volume 3: German, Austrian, Bohemian and British Paintings. Bp., 2000-2003, Szépművészeti Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23121.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Csernyánszky, Marie Les Tapisseries Medicis - Medici kárpitok.    (Bp.), (1948). (KMENy). 27+(1) p. + 4 tábla (kihajtható). Szövegközti képekkel. A kötetbe helyezve a mű 12 oldalas magyar szövege. (Ars Decorativa) Fűzve, enyhén sérült kiadói papírborítóban, a borítóra ragasztott képpel
23122.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Scheublein 2 darab aukciós katalógus, vegyes régiség témában, 2012-2018.
23123.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Sotheby's 2 darab aukciós katalógus, régi festmények témában, benne sok magyar vonatkozással: Vaszary János, Rafael Viktor, Frank Frigyes, Medveczky Jenő, Mednyánszky László, Rákosy Nándor, Zichy Mihály. 2008-2009.
23124.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Jakabffy Ferenc: Az építőkövek. Építő Munkavezetők Könyvtára XV-XVII. Bp., 1908, Budapesti Építő Mesterek, Kőmíves-, Kőfaragó és Ács Mesterek Ipartestülete - ifj. Nagel Ottó, (3)+235 p. Szövegközi ábrákkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés,
23125.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
23126.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Fülep Lajos emlékkönyv. Cikkek, tanulmányok Fülep Lajos életéről és munkásságáról. Bp., 1985, Magvető. Kiadói műbőr kötés, gerinc sérült, első kötéstábla kissé sérült, kissé kopottas állapotban. + Fülep Lajos: Magyar művészet. Művészet és világnézet. Bp., 1971, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
23127.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Demeter Nóra et al.: Müpa Budapest. Bp., 2015, Libri - MÜPA Budapest Nonprofit Kft., 301+(3) p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, 3 db CD-melléklettel.
23128.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Gyakorlati szerkezettervezés I-II. Bp., 1973 Műszaki Könyvkiadó, Kiadói kartonált keménykötésben
23129.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
The graphic work of M. C. Escher. Introduced and explained by the artist. New York,1973,Ballantine Books. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
23130.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Vivian Russell: Monet und seine Landschaften. München, 2001, Knesebeck. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
23131.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Klaus Honnef: Kunst der Gegenwart. [Köln],1990,Taschen. Német nyelven.Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
23132.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events