Number of items: 579

Nyírő József 3 műve: Jézusfaragó ember, Uz Bence, Havasok könyve. Bp., 1936-1937. Révai. Kiadói festett, illusztrált halina-kötés, foltos borítókkal.
22022.

Nyírő József 3 műve: Jézusfaragó ember, Uz Bence, Havasok könyve. Bp., 1936-1937. Révai.
Kiadói festett, illusztrált halina-kötés, foltos borítókkal.

2 000 HUF

Antal Sándor: Jörru története. Novellák. Gyoma, 1913, Kner. Kiadói egészvászon kötés, sérült gerinc, ajándékozási sorokkal, kopottas állapotban.
22023.

2 000 HUF

1898 Kincses Kalendárium. Bp., Budapesti Hírlap-ny., XVI+464 p. Egészvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, hiányzó címlappal, egy-két sérült lappal.
22024.

1 400 HUF

Denise Leblond-Zola: Zola élete, munkája, küzdelme. Ford.: Major József. Bp., 1945, Renaissance, 240 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó gerinccel.
22025.

1 400 HUF

[Shakespeare, William]: Shakspere vigjátékai. Shakspere összes szinművei V. köt. Bp., 1902, Franklin-Társulat, XV+(1)+605+(3) p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon sorozatkötés, Leszik-kötés, nagyrészt jó állapotban, néhány kissé foltos lappal.
22026.

1 400 HUF

[Shakespeare, William]: Shakspere regényes szinművei. Shakspere összes szinművei VI. köt. Bp., 1902, Franklin-Társulat, 2 sztl. lev.+ 555+(1) p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon sorozatkötés, Leszik-kötés, nagyrészt jó állapotban, néhány kissé foltos lappal.
22027.

1 400 HUF

Berecz Sándor: A képzőművészetek története. Gyoma, [1904], Kner Izidor, 199+(1) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes, foltos borítóval, kisebb lapszéli foltokkal.
22028.

1 400 HUF

Semjén Zsolt: Megharcolunk minden magyarért! Mozaikok a magyar nemzet közjogi egyesítéséről, a keresztény politika kísérletéről. Bp., 2011, Barankovics Alapítvány. Kiadói papírkötés. Hozzá a szerző nyomtatott aláírásával ellátott üdvözlő kártyájával.
22029.

1 400 HUF

Schauer Ágoston: Kamat-, diszkont- és határidőszámítás, különös tekintettel a bank- és takarékpénztári tisztviselők, valamint a gyári, ipari és kereskedelmi alkalmazottak gyakorlati szükségleteire. Leitner Zsigmond előszavával. Bp., 1910, Bichler I.-ny., 287+(1) p. Kiadói papírkötés, viseltes, sérült borítóval és gerinccel, a könyvtesttől különvált hátsó borítóval. (Ritka!)
22030.

1 400 HUF

Domán István: Rettegés. Holokauszt-életek 2. H.n., 2006, Múlt és Jövő Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
22031.

2 000 HUF

Zelk Zoltán: A nép szívében. 1952, Szépirodalmi. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
22032.

2 000 HUF

Louis Aragon: A kollázs. Ford.: Bajomi Lázár Endre. [Bp., 1969], Corvina. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval.
22033.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF