22026.
1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
[Shakespeare, William]: Shakspere vigjátékai. Shakspere összes szinművei V. köt. Bp., 1902, Franklin-Társulat, XV+(1)+605+(3) p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon sorozatkötés, Leszik-kötés, nagyrészt jó állapotban, néhány kissé foltos lappal.