Number of items: 579

2 db dedikált Juhos-Kiss János kötet: Édes anyanyelvünkön szólítanak. Bp., 2019. Hungarovox.; Piros pipacs a vágy. Kiadói papírkötés, jó állapotban. mindkettő dedikált
21830.

2 800 HUF

2 db dedikált Juhos-Kiss János kötet: Együtt és mégis külön; Bensőm szorítása. Bp., 1996. Bp., 2022. Kiadói papírkötés, jó állapotban. mindkettő dedikált
21831.

2 800 HUF

Vitray Tamás: Morzsabál. A szerző, Vitray Tamás (1932-) Kossuth-díjas újságíró, főszerkesztő által Jálics Kinga (1943-2019) kulturális újságíró, szerkesztő részére DEDIKÁLT példány. Bp.,(2003.),Budapest-Print. Kiadói kartonált papírkötés.
21832.

2 800 HUF

Vujity Tvrtko: Újabb pokoli történetek. A szerző, Vujity Tvrtko (1972-) újságíró, riporter által Jálics Kinga (1943-2019) kulturális újságíró, szerkesztő részére DEDIKÁLT példány. Pécs,én.,Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés.
21833.

2 800 HUF

Biztosítástechnikai értékek és táblázatok a kiegészített AHMG halandósági táblázat alapján, 4% kamatláb mellett. Összeáll.: a Biztosító Intézetek Országos Szövetsége által kiküldött bizottság. Bp., 1938, Biztosító Intézetek Országos Szövetsége,2+251+1 p.+IV t. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel, régi bélyegzésekkel.
21834.

2 800 HUF

Nemes Ernő: Lirai hangfodrok. (Versek.) DEDIKÁLT! Szombathely, 1914., Dukesz Jenő "Sabaria" papíráruháza, 1 t. + 78 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, foltos példány.
21835.

2 800 HUF

Oszipov Andrej: A varég. Regény. Ford.: Ambrozovics Dezső. Bp., 1906, Franklin, 239 p. A borítón: "A Nemzeti Ujság Aranykönyvtára" felirattal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
21836.

2 800 HUF

Pesti anekdotakincs 5. 250 ravasz kérdés és nyakatekert válasz. + Pesti anekdotakincs 5. Színházi és irodalmi figurák, Későbbi vászonkötésben
21837.

1 400 HUF

Erdős Renée 6 kötete, közte 4 aláírt (két autográf és két bélyegzett aláírással): Borsóhercegnő.; Berekesztett utak I-II.; A meztelen táncos.; A herceg.; Egy perccel alkonyat előtt. Kiadói egészvászon-kötés, változó állapotban, kissé foltos, fakó borítókkal.
21838.

2 800 HUF

Uj Magyar Sion. Egyházirodalmi folyóirat. Tizedik évi folyam 1-12. szám. 12 db). Esztergom, 1879. Horák Egyed. Kiadói papíborítóval, mind jó állapot,
21839.

2 800 HUF

Bettina Rheims - Serge Bramly: Chambre Close. Eine Fiktion. München, 1994, Gina Kehayoff. Erotikus fotóanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
21840.

2 800 HUF

Gyulai Pál: Vörösmarty életrajza. Bp., 1890, Franklin. Félvászon kötés, festett lapélek, kissé kopottas állapotban.
21841.

2 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF