Number of items: 579

Vizsgaszabályzat őrző-védő és nyomozókutyák részére. Összeáll.: Ferenczy Emil. Bp., 1971, Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete, 49+(1) p. Műbőr-kötésben, kissé viseltes borítóval, a gerincen sérülésekkel, helyenként foltos lapokkal. Megjelent 1010 példányban.
21818.

2 000 HUF

Voltaire: Zadig avagy a végzet. Keleti történet. Az illusztrációk Bartha László munkái. Új Elzevir Könyvtár. Bp., 1961, Magyar Helikon. Számozott (475./1050) példány. Kiadói egészbőr kötés, jó állapotban.
21819.

3 000 HUF

Vegyes DEDIKÁLT könyvtéttel, 5 db: Székely Dezső: Füstoszlopok. Versek. Bp., 1964, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;  Baranyi Ferenc összes szerelmes versei 1957-1991. Bp., 1991, MIXTUS Kft. Kiadói papírkötés.;  Soós Zoltán: Gorombakovácsok. Bp., 1996., Magvető. Kiadói egészvászon-kötés.;  A Krónikás. Doktor Elek versei 1965-2011. Szerk.: Doktor Elekné dr. Mikler Márta. hn.,én., Szerzői. Kiadói papírkötés.;  Varjaas Endre: Új klapanciák a Senki Testámentomából. [Bp.], 1994, Belvárosi Könyvkiadó. Megjelent 500 példányban. Kiadói papírkötés.
21820.

Vegyes DEDIKÁLT könyvtéttel, 5 db:
Székely Dezső: Füstoszlopok. Versek. Bp., 1964, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;
Baranyi Ferenc összes szerelmes versei 1957-1991. Bp., 1991, MIXTUS Kft. Kiadói papírkötés.;
Soós Zoltán: Gorombakovácsok. Bp., 1996., Magvető. Kiadói egészvászon-kötés.;
A Krónikás. Doktor Elek versei 1965-2011. Szerk.: Doktor Elekné dr. Mikler Márta. hn.,én., Szerzői. Kiadói papírkötés.;
Varjaas Endre: Új klapanciák a Senki Testámentomából. [Bp.], 1994, Belvárosi Könyvkiadó. Megjelent 500 példányban. Kiadói papírkötés.

2 000 HUF

1914-1916 A Magyar Könyvszemle c. folyóirat 3 teljes évfolyama, 2 kötetbe kötve. Szerk.: Gulyás Pál. Bp., 1914-1916, Magyar Nemzeti Múzeum Országos Széchényi Könyvtára. Félvászon-kötésben, viseltes borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
21821.

2 000 HUF

Lev Tolsztoj: Feltámadás. Fordította: Szőllősy Klára. Bp., 2006, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
21822.

3 000 HUF

Francois Villon balladái. Faludy György átköltésében. Első kiadás! Az első kiadás címlapját a tragikus sorsú Kolozsváry Sándo készítette. Budapest, 1939, Officina. Műbőr kötésben, az eredeti borító felhasználásával, címlap kijár.
21823.

3 000 HUF

21824.

3 000 HUF

Irodalmi tájékoztató. Válogatott magyar könyvek jegyzéke 1937-1938. XI. évf. Összeáll. Magyar Könyvkiadók és Könyvkereskedők Országos Egyesülete megbízásából. Bp., 1937., Révai, 1084 (duplahasábos számozás) p. Hozzákötve: Revizori könyvjegyzék. Bp., én., Politzer Zsigmond és Fia, (Radó István-ny.), 16 p. Hozzákötve: A Biztosító Magánvállalatok M. Kir. Állami Felügyelő Hatósága Könyvtárának könyvjegyzéke. Bp., 1930.,(Kondor I-ny.), 77+3 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.  Vadnai Béla (1894-1934) közgazdasági író, statisztikus bejegyzéseivel, és a 3 munkában bejelölve a saját munkája.
21825.

Irodalmi tájékoztató. Válogatott magyar könyvek jegyzéke 1937-1938. XI. évf. Összeáll. Magyar Könyvkiadók és Könyvkereskedők Országos Egyesülete megbízásából. Bp., 1937., Révai, 1084 (duplahasábos számozás) p. Hozzákötve: Revizori könyvjegyzék. Bp., én., Politzer Zsigmond és Fia, (Radó István-ny.), 16 p. Hozzákötve: A Biztosító Magánvállalatok M. Kir. Állami Felügyelő Hatósága Könyvtárának könyvjegyzéke. Bp., 1930.,(Kondor I-ny.), 77+3 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
Vadnai Béla (1894-1934) közgazdasági író, statisztikus bejegyzéseivel, és a 3 munkában bejelölve a saját munkája.

3 000 HUF

Tárkányi Jenő: A hatalom őrültjei. A szerző által ALÁÍRT, dátumozott (1947 I. 15.) példány! Bp., 1943., Dr. Vajna és Bokor, (Légrády-ny.), 322 p. A fejlécek Divéky József munkái. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
21826.

3 000 HUF

Krúdy Gyula: Kárpáti kaland. Hozzákötve: Esti út. Elbeszélések. Bp.,[1912-1911], Eke - Nyugat, (Világosság-ny.), 30+1; 57+7 p. 1. kiadások! Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az első műből az első és az utolsó lap kijár.
21827.

Krúdy Gyula: Kárpáti kaland. Hozzákötve: Esti út. Elbeszélések.
Bp.,[1912-1911], Eke - Nyugat, (Világosság-ny.), 30+1; 57+7 p. 1. kiadások! Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az első műből az első és az utolsó lap kijár.

3 000 HUF

Mécs László: Vigasztaló. Versek. DEDIKÁLT! Berlin, 1927, Ludwig Voggenreiter, 130+4 p. 1. kiadás. Átkötött kissé foltos félvászon-kötés.
21828.

3 000 HUF

Bölöni György: Az igazi Ady. Párizs.,1934, Editions Atelier de Paris, 385+2 p.+24 (fekete-fehér fotók) t. A könyv párisi felvételeit A[ndré] Kertész készítette. 1. kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, az eredeti borító felhasználásával, kissé foltos lapokkal.
21829.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF