Number of items: 579

Lestyán Sándor: Repülj fecském... Reményi Ede regényes élete. A szerző, Lestyán Sándor (1896-1956) író, újságíró, műfordító által dedikált példány. Bp., 1942, Renaissance, 202+(2) p.+ 8 t. Kiadói egészvászon-kötés, sérült gerinccel
21842.

2 200 HUF
5,96
6,88

Dr. Kőrösy László emlékkönyv. Libri Veteres Strigonii 7. Esztergom, 2018, Laskai Osvát Antikvárium. Kiadói papírkötésben
21843.

2 800 HUF

Fekete István: Karácsony éjjel. Összeáll. és szerk.: Horváth József. Szeged, 2006, Lazi. Kiadói kartonált papírkötés, újszerű állapotban.
21844.

2 800 HUF

Czizmadia Ervin: "Elképzeltek maguknak egy miniszterelnököt." - - interjúja Medgyessy Péterrel. Medgyessy Péter által ALÁÍRT példány! Bp., 2004., Századvég. Kiadói papírkötés.
21845.

2 800 HUF

Vekerdy Tamás: Nagyapám iratai. Két regény. Bp., 1975, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány, tulajdonosi ex librissel.
21846.

2 800 HUF

Friedrich Schwickert - Dr. Adolf Weiss: Asztrológiai elemek. Bp.,1998, Sindbad. Kiadói papírkötés.
21847.

2 800 HUF

Várkonyi Anikó: A titok ágai. Várkonyi Anikó válogatott versei. Válogatta, szerkesztette és az előszót írta Görömbei András. Bp.,1984, Magvető Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
21848.

2 800 HUF

Ugró Béla: Suttog a pillangó (válogatott versek). Az Úr védelmében (dráma). A szerző által ALÁÍRT példány! Szeged, é.n., k.n. Megjelent 1000 példányban. Kiadói papírkötés.
21849.

2 800 HUF

Pauler Gyula: A magyar nemzet története az Árpád-házi királyok alatt. I-II. kötet. Bp., 1984, ÁKV. Az 1899-es kiadás reprint kiadása. Kiadói aranyozott műbőr kötésben.
21850.

2 800 HUF

[Villon, Francois]: A szegény Villon tíz balladája és A szép fegyverkovácsné panasza. Ford.: Szabó Lőrinc. Számozott (256./500) példány! [Bp.], 1931, Bisztrai Farkas Ferencz, 62+(2) p. Kiadói papírkötés, foltos, sérült borítóval, szétváló fűzéssel.
21851.

2 800 HUF

Fekete Zsigmond: Egy buzakereszt. Törökszentmiklós,(1943.),Konográcz János-ny., 91 p. Kiadói papírkötés.
21852.

2 800 HUF

Györök Leó Gy.: Lázadó hajósnép viszontagságai a csöndes tengereken. Való történet. Az ifjúság számára írta és rajzolta: - -. Bp., 1890, Athenaeum, 1 t.+2+172+1 p.+13 t. Korabeli egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kissé foxing foltos lapokkal, bélyegzésekkel és névbejegyzéssel.
21853.

2 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF