Number of items: 579

Kovalovszky Miklós: Ady Endre önképzőköri tag. A szerző, Kovalovszky Miklós (1910-1997) nyelvész, irodalomtörténész, filológus által dedikált példány. Bp., 1943, szerzői kiadás (Kispest, Fischhof Henrik-ny.), 71+(1) p. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült és foltos borítóval.
21938.

1 400 HUF

Molnár Ferenc: Az ördög. Vígjáték három felvonásban.    Budapest, 1911. Franklin-Társulat (ny.) 182 p Kiadói illusztrált papírkötésben. Tulajdonosi névbejegyzéssel.
21939.

1 600 HUF

Remarque, Erich Maria: Nyugaton a helyzet változatlan. Ford.: Benedek Marcell. Bp.,1929, Dante. Negyedik kiadás. Kiadói, sérült papírborítóval
21940.

2 000 HUF

Décsi Imre: A nagyságos asszony idegei. Bp., é.n. Athenaeum. 106p. papírborítóval
21941.

2 000 HUF

21942.

1 600 HUF

Peterdi Sándor: A mások pénze. Bp., é.n. Légrády. 133p. Korabeli papírkötésben
21943.

2 000 HUF

Kazuo Ishiguro: Napok romjai. Ford.: Kada Júlia. Bp., 2015, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
21944.

2 000 HUF

Németh Ákos: 5 dráma. Lili Hofberg. Kövérek klubja. Müller táncosai. Vörös bál. Júlia és a hadnagya. (1985-1989). [Bp., 1989], Prológus. Kiadói papírkötés, kissé kopottas borítóval.
21945.

2 000 HUF

Csattos Ilona: Vedd észre. A szerző által dedikált példány! [Bp.], 2011, Csendo. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
21946.

2 000 HUF

21947.

1 800 HUF

Kardec, Allan: A spiritizmus. Érintkezés a szellemvilággal. Spiritiszta szeánszok. Irta - - nyomán Frigyes László. Bp., 1920, Magyar Könyvkiadó, 63+(3) p. Kiadói papírkötés, erősebben sérült, a gerincen javított borítóval, néhány sérült lappal, az utolsó lap kijár.
21948.

2 000 HUF

Havas István: A városok városa. Költemények Budapestről. Bp., 1934, Singer és Wolfner, 60+(4) p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval és gerinccel, tulajdonosi bélyegzővel.
21949.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF