Number of items: 579

[Merezskovszkij, Dmitrij Szergejevics] Mereskovszkij: Nagy Péter. Történelmi regény. I-II. köt. Ford.: Benedek Marcell. A Modern Regény Klasszikusai. Bp., é.n. [192?], Dante, 288 p.; 283+(1) p. Kiadói ezüstözött egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban.
21926.

2 000 HUF

Buzinkay Géza: Borsszem Jankó és társai. Magyar élclapok és karikatúrák a XIX. század második felében. Bp., 1983, Corvina, 171+(1) p. Kiadói kartonált papírkötés, a könyv végén néhány összeragadt lappal.
21927.

2 000 HUF

Dante Könyvkiadó Emlékkönyve 1919-1935. Szerk.: Benedek Marcell. Bp., 1936, Dante, 251+(1) p.+ 32 (fekete-fehér képek) t. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.
21928.

2 000 HUF

Cervantes: Don Quijote. Populart füzetek. Diák- és házikönyvtár 32. [Szentendre], 1995, Interpopulart. Kiadói papírkötés.
21929.

2 000 HUF

Toudouze, [Georges Gustave]: Aki ellopta a Golf-áramot. Regény. Ford.: Sz. Gyömrői Boriska. Bp., [1927], Pantheon, 267+(5) p. Átkötött félbőr-kötésben, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
21930.

2 000 HUF

1929 A Toll folyóirat 1929. nov. 24., és dec. 8. (I. évf. 32, 34.) számai. Bp., Viktória-ny., 3-31+1 p.;3-30 p. A decemberi szám borítójának a grafikája Berény Róbert munkája. Kiadói papírkötések, az első szám borítóhiánnyal, a másik hiányos borítóval (az elülső borítósérült, hiányos, a hátsó borító hiányzik) és az utolsó lap hiányos, sérült.
21931.

2 000 HUF

Latinovits Zoltán: Emlékszem a röpülés boldogságára. Összegyűjtött írások. Bp., 1985, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21932.

2 000 HUF

Kardos G. György: Avraham Bogatir hét napja. Bp., Magvető. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
21933.

2 000 HUF

Nyomdászatunk 500 esztendeje. Emlékkönyv a könyvnyomtatás feltalálásának félezeréves jubileumára. Szerk.: Novák László. Bp., 1940, Magyarországi Könyvnyomdai Munkások Egyesülete, 160 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, bekötött foltos papírborítókkal.
21934.

1 000 HUF

Hans Sachs farsangi komédiái. Magyarra fordította Angyal Géza. Bp., 1923, Amicus. Kiadói enyhén sérült papírborító 103p.
21935.

1 600 HUF

Fejtő Ferenc: Érzelmes utazás    (Bp. 1936.) Pantheon. 248 l. Kiadói, aranyozott vászonkötésben.
21936.

2 000 HUF

Ewers, Hanns Heinz: A pók. Ford.: Zigány Árpád. Fantasztikus Könyvtár. Békéscsaba, 1918, Tevan, 116+(4) p. Első magyar kiadás. Átkötött egészvászon-kötésben.
21937.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF