Number of items: 579

Jakab Ödön: Komédiák. (Elbeszélések.) Tull Ödön rajzaival. Bp.,1898.,Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai), 189+3 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott, foltos borítóval.
22118.

1 600 HUF

Szántó György: Mata-Hari. Regény. Kolozsvár-Bp., [1935], Erdélyi Szépmíves Céh - Athenaeum, 124 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
22119.

1 600 HUF

Ossendowski, [Ferdynand Antoni]: Egy csimpánzkisasszony naplója. Ford.: Torday Géza. Végh Dezső rajzaival. Bp., [1930], Franklin-Társulat, 127+(1) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, belül a lapok jó állapotban.
22120.

1 600 HUF

Petőfi Sándor: János vitéz. 1845, Vahot Imre. REPRINT! Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
22121.

1 600 HUF

Oláh Gábor: Heten vagyunk. Bp., 1943, Turul. Kiadói félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.
22122.

1 600 HUF

22123.

1 600 HUF

22124.

1 600 HUF

22125.

1 400 HUF

22126.

1 600 HUF

Kosáryné Réz Lola: Hazafelé. Elbeszélés az ifjúság számára. Pólya Tibor rajzaival. Bp., 1920, Athenaeum, 72+(4) p. Egyetlen kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, a címlapon bejegyzésekkel.
22127.

1 600 HUF

22128.

1 600 HUF

22129.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF