Number of items: 579

3 db könyv - Déry Tibor: A tengerparti gyár. + Zelk Zoltán: A Pártos éneke + Képes Géza: Napkelte Mongóliában. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
22106.

1 800 HUF

22107.

1 800 HUF

Vivat academia... Az Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület és az Országos Erdészeti Egyesület emlékkönyve a bányászati, kohászati és erdészeti felsőoktatás 250. évfordulójára. 1735-1985. Főszerk.: Dr. Bakó Károly. Benne egykorú ajándékozási sorokkal (Dedikált?) Bp., 1985, OMBKE - Országos Erdészeti Egyesület. Kiadói kartonált papírkötés.
22108.

1 800 HUF

Fekete István: Lutra. Egy vidra regénye. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Ex librisszel. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
22109.

1 600 HUF

22110.

1 600 HUF

3 db Bárczy János kötet: Vádindítvány. Bp., 1982, Magvető. Kiadói enyhén sérült papírkötés. + Egy m. kir. százados bizalmas feljegyzései Bp., 1981, Magvető. Kiadói sérült papírkötés, intézményi bélygezővel. + A magyar Mölders. Bp., 1984, Magvető. Kiadói papírkötés. + Lengyel József: Szembesítés. Bp., 1988., Magvető. Kiadói papírkötés.
22111.

1 600 HUF

22112.

1 600 HUF

Bródy Miksa, Szomaházy István, Tábori Kornél: Kis Tréfák. Budapest, én., Vidám Könyvtár. Kiadói papírborítóval. 80p Modern vászon védőkötésben
22113.

1 000 HUF

22114.

1 000 HUF

22115.

1 200 HUF

Romhányi Gyula: A magyar politikai vígjáték fejlődése. Irodalomtörténeti Füzetek 39. Bp., 1930, Pallas, 51+(1) p. Egyetlen kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, nagyrészt jó állapotban.
22116.

1 000 HUF

Berzsenyi Dániel munkái. Magyar művészek rajzaival. Sajtó alá rend.: Bánóczi József. Bevezetéssel ellátta: Váczy János. Magyar Remekírók Képes Könyvtára 8. köt. Bp., [1902], Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai), 2 sztl. lev.+ 1 (címkép) t.+ III+(1)+344 p.+ 12 (egyszínnyomatú képek) t. Kiadói aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopott.
22117.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF