Number of items: 579

Nyirő József: Mi az igazság Erdély esetében? Szerk.: Medvigy Endre. H.n., 2007, Kairosz. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
22082.

1 800 HUF

22083.

1 800 HUF

Mester Sándor: Szigligeti társadalmi vígjátékai. Bp., 1922., [Budapesti Kir. Tudományegyetem Magyar Irodalomtörténeti Intézet], 67 p. Gépelt. Átkötött félvászon-kötésben, a borítón címkével, 21x18 cm
22084.

1 800 HUF
9

22085.

900 HUF
2,44
2,81

Ezópus fabulái, melyeket magyar nyelvre fordított Pesti Gábor. Az 1536. évi kiadás hasonmása. Bp., 1950, Közoktatásügyi Kiadó. Félvászon-kötésben, kissé foltos borítóval, kijáró címlappal.
22086.

900 HUF
2,44
2,81

Tompa Mihály: Olajág. Elmélkedések, fohászok és imák. Hölgyek számára olvasó- és imakönyvül. Bp., 1903 Franklin. Korabeli aranyozott réz kapcsos egészbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel, kopott borítóval, hiányos kapcsokkal.
22087.

1 800 HUF

22088.

1 800 HUF

Lezsák Sándor: Társai elmentek megváltót nézni. Összegyűjtött versek. DEDIKÁLT! Bp., 2015, Kairosz. Kiadói kartonált papírkötés.
22089.

1 400 HUF

A Magyar Nemzeti Bank közgyűlésének 1925-1928. évi rendes ülései. [Egy kötetben]. Bp., 1925-1928, Magyar Nemzeti Bank. Félvászon-kötésben, intézményi bélyegzőkkel. + XVIIieme reunion annuelle ordinaire de l'assemblee generale de la Banque Nationale de Hongrie le 3 fevrier 1941. Bp., 1941, Magyar Nemzeti Bank. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban, ázásnyomokkal.
22090.

1 800 HUF

Cziklay Lajos: Az én uj káplánom. Elbeszélés. Sheenan Kanonok után - -. Bp.,1904.,Staphaneum, 446 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a címlapon bélyegzésekkel, laza fűzéssel.
22091.

1 800 HUF

Kiss József: Legendák a nagyapámról. Bp., 1911, a Hét kiadása, 1 (A költő arcképe, rajzolta Vadász Miklós) t. +100 p. Első kiadás! Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel, hiányzó szennylapokkal.
22092.

1 800 HUF

Bársony István: Sugok valamit. Elbeszélések. Bp.,[1908],Magyar Kereskedelmi Közlöny, 136 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel, foltos lapokkal.
22093.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF