https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 579
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3428960
22178
513
0
900
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Kiyosaki, Robert T.: Rich Dad, Poor Dad. 1998, Paradise Valley. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
The item is not available
3429860
22179
513
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
2 db kutyás könyv - Dr. Sárkány Pál (szerk.): A kutya tenyésztése, tartása, kiképzése. Bp., 1975, Mezőgazdasági. + Voltz, Reiner: A német juhászkutya tartása, ápolása, táplálása. Pécs, 1999, Alexandra. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3455136
22180
513
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
2 db könyv - Lisztóczky László: Pannónia dicsérete. Magyar költők egyetlen versei. Eger, 2019, Dsida Jenő Baráti Kör. + Lisztóczky László: Végekne tüköri. Versek Egerről. Gyöngyös, Pallas. Kiadói kartonált kötés, jó álllapotban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3456018
22181
513
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Berda József: Ostor és olajág. Bp., 1957, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás! Kiadói félvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
Starting price:
1 200 HUF
3456021
22182
513
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Erdélyi József: Kiáltás a Dunán. Rapszódia huszonöt részben. Első kiadás. Bp., 1938, Bartha Miklós Társaság. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3456026
22183
513
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Petri Mór: A vándor a kertajtónál. Versek az ifjúságnak. Fáy Dezső rajzaival. Bp., 1936. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3456034
22184
513
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Balázs Béla: Repülj szavam. Versek. Moszkva, 1944, Idegennyelvű Irodalmi Kiadó. Kiadói Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3469712
22185
513
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Szinák János, Veress István: Harci kutyák, Őrző-védő ebek. Bp., 2000, Dunakanyar. 125 p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3220293
22186
513
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Circulaire concernant L'Établissement simplifié des plans d'aménagement. Publiée Par le Ministre Royal Hongrois De L'Agriculture. A magyar királyi földmivelésügyi minister kiadványai. Bp., 1903. Pallas. Francia nyelvű kiadvány, jelölésekkel. Kiadói tűzött papírkötés, intézményi bélyegzővel.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3278771
22187
513
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Füzi László: "Sebed a világ..." Írások a huszadik századról. DEDIKÁLT! Kecskemét, 2019, Kecskeméti Kortárs Művészeti Műhelyek. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3280677
22188
513
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Ady Endre összes versei. Bp., é.n., Athenaeum, 544 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3326498
22189
513
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
2 db könyv - Vitályos László: Ady-Léda-Csinszka. Visszaemlékezések és levelek a költő életrajzához. Bp., 1977, MTAK. Kiadói papírkötés, jó állapotban + Dénes Zsófia: Akkor a hársak épp szerettek... Bp., 1957, Magvető. Kiadó félvászon kötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment