Number of items: 579

Bernhard Roetzel: Der Gentleman. Handbuch der klassischen Herrenmode. Köln, 1999, Könemann. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
21986.

2 000 HUF

Finn-magyar szójegyzék. Szerk.: Szinnyei József. Finnugor kézikönyvek IV. Bp., 1926, Kókai Lajos (Hornyánszky-ny.), 130 p. Harmadik, javított kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval
21987.

2 000 HUF

Pálos L. Ferenc Kovács János Márk - énekeskönyvének szerepe a katolikus egyházi énekreformok történetében. Pannonhalma, 1940. 94p. Kiadói papírborítóval
21988.

2 000 HUF

Csörsz István: Sírig tartsd a pofád. A szerző, Csörsz István (1942-2018) író által DEDIKÁLT példány. Bp.,1983,Magvető. 2., bővített kiadás Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
21989.

2 000 HUF

Fekete Gyula: Három regény. DEDIKÁLT! Bp.,1976, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés.
21990.

2 000 HUF

Korzenszky Richárd: Fúdd el, jó szél... (Ballagásról.) DEDIKÁLT! Tihany, 2000, Bencés Apátság. Kiadói papírkötés.
21991.

2 000 HUF

Hű maradok hozzád. Lengyel szerelmes versek. Vál., és az előszót írta: Baranyi Ferenc. A szerkesztő, Baranyi Ferenc által DEDIKÁLT! hn., én., General Press. Kiadói plüss-kötés.
21992.

2 000 HUF

Nemere István: Ha eljutunk Endorába. ALÁÍRT! Mi Világunk. (Bp.),én.,Népszava. Kiadói papírkötés.
21993.

2 000 HUF

Palotai Erzsi: Igen. A szerző, Palotai Erzsi (1907-1988) által Dr. Ludvigh Károly főorvos részére DEDIKÁLT példány. Bp.,1971, Szépirodalmi. 1. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, szakadozott kiadói papír védőborítóban.
21994.

2 000 HUF

Lipták Gábor: A soproni ötvös. Szávay Edit rajzaival. DEDIKÁLT! Bp., (1984), Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
21995.

2 000 HUF

Efrájim Kishon: A Zanyja Krausz. (Humoreszkek.) DEDIKÁLT! Bp., 1988, Európa. Kiadói papírkötés.
21996.

2 000 HUF

Markos György: Vándorló fegyház. A szerző, Markos György (1902-1976) geográfus, grafikus, újságíró, egyetemi tanár, a földrajztudományok doktora által dedikált példány. Bp., 1971, Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes kiadói papír védőborítóban.
21997.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF