Books: Other rarities Number of items: 579
3468346
21986
513
Bernhard Roetzel: Der Gentleman. Handbuch der klassischen Herrenmode. Köln, 1999, Könemann. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2 000 HUF
3468516
21987
513
Finn-magyar szójegyzék. Szerk.: Szinnyei József. Finnugor kézikönyvek IV. Bp., 1926, Kókai Lajos (Hornyánszky-ny.), 130 p. Harmadik, javított kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval
2 000 HUF
3468518
21988
513
Pálos L. Ferenc Kovács János Márk - énekeskönyvének szerepe a katolikus egyházi énekreformok történetében. Pannonhalma, 1940. 94p. Kiadói papírborítóval
2 000 HUF
3468701
21989
513
Csörsz István: Sírig tartsd a pofád. A szerző, Csörsz István (1942-2018) író által DEDIKÁLT példány. Bp.,1983,Magvető. 2., bővített kiadás Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2 000 HUF
3468725
21990
513
Fekete Gyula: Három regény. DEDIKÁLT! Bp.,1976, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés.
2 000 HUF
3468787
21991
513
Korzenszky Richárd: Fúdd el, jó szél... (Ballagásról.) DEDIKÁLT! Tihany, 2000, Bencés Apátság. Kiadói papírkötés.
2 000 HUF
3468794
21992
513
Hű maradok hozzád. Lengyel szerelmes versek. Vál., és az előszót írta: Baranyi Ferenc. A szerkesztő, Baranyi Ferenc által DEDIKÁLT! hn., én., General Press. Kiadói plüss-kötés.
2 000 HUF
3468816
21993
513
Nemere István: Ha eljutunk Endorába. ALÁÍRT! Mi Világunk. (Bp.),én.,Népszava. Kiadói papírkötés.
2 000 HUF
3468820
21994
513
Palotai Erzsi: Igen. A szerző, Palotai Erzsi (1907-1988) által Dr. Ludvigh Károly főorvos részére DEDIKÁLT példány. Bp.,1971, Szépirodalmi. 1. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, szakadozott kiadói papír védőborítóban.
2 000 HUF
3468834
21995
513
Lipták Gábor: A soproni ötvös. Szávay Edit rajzaival. DEDIKÁLT! Bp., (1984), Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2 000 HUF
3468836
21996
513
Efrájim Kishon: A Zanyja Krausz. (Humoreszkek.) DEDIKÁLT! Bp., 1988, Európa. Kiadói papírkötés.
2 000 HUF
3469100
21997
513
Markos György: Vándorló fegyház. A szerző, Markos György (1902-1976) geográfus, grafikus, újságíró, egyetemi tanár, a földrajztudományok doktora által dedikált példány. Bp., 1971, Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes kiadói papír védőborítóban.
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house