Number of items: 579

[Villon, Francois]: Villon Testamentuma. Ford.: Mészöly Dezső. [Bp.], 1946, Keresztes, 107 p. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, a borítón folttal.
21998.

2 000 HUF

Márai Sándor: Vendégjáték Bolzanóban. Bp., é.n., Révai, 336 p. Kiadói félvászon-kötés, viseltes kiadói papír védőborítóban, ex libris-szel.
21999.

2 000 HUF

22000.

2 000 HUF

Tejfalusy [Tejfalussy] Sidó Ferenc: Kavicsok. Bp., 1903, Kellner Gerson-ny., 124+(4) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, helyenként kissé foltos lapokkal.
22001.

2 000 HUF

Cervantes: A híres-neves Don Quijote lovag kalandjai. Bp., 1906, Athenaeum. Kiadói festett egészvászon kötés, kopottas állapotban.
22002.

2 000 HUF

Környei János: Gyakorlati közönséges irálytan, különös tekintettel a levélírásra és a közéletben előforduló polgári ügyiratokra. Középtanodai és magán használatra. Pest, 1871, Lampel Róbert, 2 sztl. lev.+ 208 p. Második, bővített és javított kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
22003.

2 000 HUF

Kosztolányi Dezsőné Harmos Ilona: Burokban születtem. Memoár, novellák, portrék. 2003, Noran. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
22004.

2 000 HUF

Világkönyvtár két kötete - Henri Bergson: A nevetéstanulmány [...]. 1913, Révai. + Strinberg: Történelmi miniatűrök. 1912, Révai. Kiadói egészvászon kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
22005.

2 000 HUF

Donászy Ferenc: A győri érckakas és egyéb történeti elbeszélések. Bp., 1914, Athenaeum. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
22006.

2 000 HUF

Darnay Kálmán: Testőrszerelmek. Regényes korrajz Kisfaludy Sándor életéből. Bp., é.n., Pantheon, 295+(1) p.+ 10 t. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, szétváló fűzéssel.
22007.

1 600 HUF

Sulhóf József: Kémháború az atomtitokért. Regény. Noviszád, 1951, Magyar Szó, 228 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
22008.

2 000 HUF

Márai Sándor: Zendülők. Bp., 1945, Révai, 326+(2) p. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, ex libris-szel.
22009.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF