Books: Other rarities Number of items: 579
3469135
21998
513
[Villon, Francois]: Villon Testamentuma. Ford.: Mészöly Dezső. [Bp.], 1946, Keresztes, 107 p. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, a borítón folttal.
2 000 HUF
3469138
21999
513
Márai Sándor: Vendégjáték Bolzanóban. Bp., é.n., Révai, 336 p. Kiadói félvászon-kötés, viseltes kiadói papír védőborítóban, ex libris-szel.
2 000 HUF
3469220
22000
513
2 000 HUF
3469237
22001
513
Tejfalusy [Tejfalussy] Sidó Ferenc: Kavicsok. Bp., 1903, Kellner Gerson-ny., 124+(4) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, helyenként kissé foltos lapokkal.
2 000 HUF
3469251
22002
513
Cervantes: A híres-neves Don Quijote lovag kalandjai. Bp., 1906, Athenaeum. Kiadói festett egészvászon kötés, kopottas állapotban.
2 000 HUF
3469326
22003
513
Környei János: Gyakorlati közönséges irálytan, különös tekintettel a levélírásra és a közéletben előforduló polgári ügyiratokra. Középtanodai és magán használatra. Pest, 1871, Lampel Róbert, 2 sztl. lev.+ 208 p. Második, bővített és javított kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
2 000 HUF
3469372
22004
513
Kosztolányi Dezsőné Harmos Ilona: Burokban születtem. Memoár, novellák, portrék. 2003, Noran. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
2 000 HUF
3469388
22005
513
Világkönyvtár két kötete - Henri Bergson: A nevetéstanulmány [...]. 1913, Révai. + Strinberg: Történelmi miniatűrök. 1912, Révai. Kiadói egészvászon kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
2 000 HUF
3469393
22006
513
Donászy Ferenc: A győri érckakas és egyéb történeti elbeszélések. Bp., 1914, Athenaeum. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
2 000 HUF
3469406
22007
513
Darnay Kálmán: Testőrszerelmek. Regényes korrajz Kisfaludy Sándor életéből. Bp., é.n., Pantheon, 295+(1) p.+ 10 t. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, szétváló fűzéssel.
1 600 HUF
3469435
22008
513
Sulhóf József: Kémháború az atomtitokért. Regény. Noviszád, 1951, Magyar Szó, 228 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
2 000 HUF
3469461
22009
513
Márai Sándor: Zendülők. Bp., 1945, Révai, 326+(2) p. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, ex libris-szel.
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house