Books: Other rarities Number of items: 579
3329820
22190
513
Béládi Miklós: Az értelem-alapító. Négy írás Németh Lászlóról. 202. számozott példány. Békéscsaba, 1982. Kiadói papírkötés, kissé foltos papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
1 000 HUF
3351527
22191
513
Hubay Miklós: A dráma sorsa. DEDIKÁLT! Bp., 1983, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
1 000 HUF
3351541
22192
513
Varga László: Párizsi anziksz. Fejős Évának DEDIKÁLT! Őze Áron fülszövegével. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
1 000 HUF
3381313
22193
513
Karikó János földmíves népköltő válogatott versei. Bp., 1904, Krammer és Erhardt. Hasonmás kiadás. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
1 000 HUF
3385435
22194
513
Vörösmarty összes munkái VII. kötet. Rendezte és jegyzetekkel kísréte: Gyulai Pál. Bp., 1885, Méhner Vilmos, 396 p. Teljes kiadás. VII. kötet. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval.
1 000 HUF
3385455
22195
513
Sankó M. Sándor: Rimbatás. A szerző által DEDIKÁLT példány. Kasza Gábor fekete-fehér fotóival illusztrált. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
3385478
22196
513
Hungarian Top 10. [Bp., 2015.] Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, bontatlan zsugorfóliában.
1 000 HUF
3397931
22197
513
Szirti János: Együtt megyünk. Versek. Kecskemét, 1940, Üzenet, (Orosháza, Orosházi Újság-ny.), 96 p. Kiadói papírkötés, foltos, sérült borítóval, a borító elvált a könyvtesttől.
1 000 HUF
3398106
22198
513
Fazekas Lajos: Látomás és jelenés. Versek. A szerző által dedikált példány. (Bp., 1980), Ecclesia, 134+(2) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
3398117
22199
513
Szécsi Antal: Öt évszak. (Porcpoetika). Egy kiállítás versei. A szerző által dedikált példány. Bp., 2001, Püski, 115+(5) p. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
3428402
22200
513
Amejko, Lidia: A telepi szentek élete. Bp., 2017, Noran Libro. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
3428404
22201
513
Ferge Zsuzsa: Nem cserélek elveket. Készítette: Weiler Katalin. Bp., 2016, Noran Libro. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house