https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 579
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3430515
22202
513
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Péter. A kötetet Sík Csaba állította össze. Bp., 1990, Helikon. Kiadói plüss kötés, műanyag védőborítóval, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3430786
22203
513
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Jókai Mór: Egy az Isten. Bp., 1966, Szépirodalmi. Egészvászon kötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3431222
22204
513
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
3 db ponyva - Gombó Pál: A mama kerestetik; Gorkij: Boldogtalan szerelem; Székely Lajos: Mesekastély. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
Starting price:
1 000 HUF
3431960
22205
513
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Arisztotelész: Nikomakhoszi etika. Bp., 1987, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3451567
22206
513
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Fekete István: Őszi vásár. Bartha László illusztrációival. Bp., 1962, Magvető, 407+(1) p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, sérült kiadói papír védőborítóban.
Starting price:
1 000 HUF
3453630
22207
513
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Bródy Sándor: A szerető. A borítón Fedák Sárival. Regényes színjáték négy felvonásban. Bp., 1917, Athenaeum, 135 p. Kiadói illusztrált papírkötés.
Starting price:
1 000 HUF
3467950
22208
513
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Fekete Gyula: Szerelmesek bolygója. Szatirikus-fantasztikus regény. Bp., 1964, Móra Ferenc Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3313648
22209
513
0
600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Witte, Barthold C[arl]: Davids Sohn. Die Flucht nach Ägypten. (Dedikált.) (Pfullingen, 1985). Verlag Günther Neske (Druck: H. Mühlberger, Augsburg). 137 + [3] p. Első kiadás. Dedikált: "Herrn Botschafter Horváth [...] Barthold C. Witte." Barthold Carl Witte (1928-2018) német liberális politikus, diplomata, alapítványi tag, evangélikus zsinati tag. Ószövetségi ihletettségű történetét Erwin Kraska grafikusművész egész oldalas tusrajzai kísérik. Prov.: Horváth István (sz. 1943) közgazdász, külkereskedő, bonni nagykövet 1984-1991 között. Feliratozott, vaknyomásos kiadói egészvászon kötésben, színes, illusztrált kiadói védőborítóban. Jó példány.
The item is not available
3319167
22210
513
0
700
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Frank Kane - Phyllis Wise: Az amerikai és az angol cocker spániel. Kutyatulajdonosok kézikönyve. Ford.: Soltész József. Bp., 1995, Pesti Szalon. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
3366767
22211
513
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Tölgyesi Lívia: Álkirálynő ... és a szeszélyes Velence arcai. DEDIKÁLT! Nyíregyháza, 2010, IMI print Kft. Kiadói papírkötés.
The item is not available
3366779
22212
513
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Simon Ottó: Sárkányölő. Válogatott és új versek. DEDIKÁLT! hn.,én., Szerzői. Kiadói papírkötés.
The item is not available
3366800
22213
513
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Szoliva János: Szélidő. Versek. DEDIKÁLT! Nagykanizsa, 2002, Canissa Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment