Number of items: 579

Péter. A kötetet Sík Csaba állította össze. Bp., 1990, Helikon. Kiadói plüss kötés, műanyag védőborítóval, jó állapotban.
22202.

1 000 HUF

Jókai Mór: Egy az Isten. Bp., 1966, Szépirodalmi. Egészvászon kötés, jó állapotban.
22203.

1 000 HUF

3 db ponyva - Gombó Pál: A mama kerestetik; Gorkij: Boldogtalan szerelem; Székely Lajos: Mesekastély. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
22204.

1 000 HUF

Arisztotelész: Nikomakhoszi etika. Bp., 1987, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
22205.

1 000 HUF

Fekete István: Őszi vásár. Bartha László illusztrációival. Bp., 1962, Magvető, 407+(1) p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, sérült kiadói papír védőborítóban.
22206.

1 000 HUF

Bródy Sándor: A szerető. A borítón Fedák Sárival. Regényes színjáték négy felvonásban. Bp., 1917, Athenaeum, 135 p. Kiadói illusztrált papírkötés.
22207.

1 000 HUF

Fekete Gyula: Szerelmesek bolygója. Szatirikus-fantasztikus regény. Bp., 1964, Móra Ferenc Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
22208.

1 000 HUF

22209.

600 HUF
1,63
1,88

Frank Kane - Phyllis Wise: Az amerikai és az angol cocker spániel. Kutyatulajdonosok kézikönyve. Ford.: Soltész József. Bp., 1995, Pesti Szalon. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
22210.

700 HUF
1,90
2,19

22211.

800 HUF

22212.

800 HUF

Szoliva János: Szélidő. Versek. DEDIKÁLT! Nagykanizsa, 2002, Canissa Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
22213.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF