Number of items: 579

22214.

800 HUF

Asperján György: Vetkőzzünk meztelenre! Regény. DEDIKÁLT! Bp.,1977,Szépirodalmi. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
22215.

800 HUF

Ádám György: A megismerés csapdái. Gyorsuló Idő. Bp., 1987., Magvető. Kiadói papírkötés.
22216.

800 HUF

Vadas Zsuzsa: Tuti dilik. 50 év a sajtó körül. A szerző, Vadas Zsuzsa (1934- ) Prima Primissima díjas újságíró által dedikált példány. Bp., 2007, Sanoma, 303 p. Kiadói papírkötés.
22217.

800 HUF

Némethné Péntek Zsófia: Igaz mesék. A szerző által dedikált példány! H.n., é.n., magánkiadás (Pápa, Floppy 2000 Kft.-ny.), 154 p. Kiadói papírkötés.
22218.

800 HUF

A Vak Macska belső ügye. Pest-budai történetek. Vál. és szerk.: Ugrin Aranka és Vargha Kálmán. Bp., 1983, Kozmosz Könyvek, 499+(5) p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a hátsó szennylapon névbejegyzéssel.
22219.

800 HUF

22220.

700 HUF
1,90
2,19

Bársony István: A királytigris. Regény. Hozzákötve: Mrs. Hungerford: A kis herczegnő. Regény. [Egybekötve.] Bp., 1901.,"Magyar Hírlap" 158+2;+140 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
22221.

700 HUF
1,90
2,19

22222.

700 HUF
1,90
2,19

Molnár János: Mesélő széplak. Völgységi emlékezések. DEDIKÁLT! Bp., 2008, Szerzői, 63 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval. Megjelent 50 példányban.
22223.

700 HUF
1,90
2,19

A Magyar Gazdaságtörténelmi Szemle repertóriuma. Összeáll.: Vácz Elemér. Bp., 1935, Magyar Társaság Falukutató Intézete,(Újpest, "Grafika"-ny.), 31 p. Kiadói papírkötés
22224.

700 HUF
1,90
2,19

Hornyik Miklós: Angol pázsit. Bálkáni néprajzi kalauz. A szerző, Hornyik Miklós (1944 - 2012) író, újságíró, kritikus, szerkesztő által Obersovszky Évának Bp., 1996, Kortárs. Kiadói papírkötés. 140p.
22225.

400 HUF
1,08
1,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF