Books: Other rarities Number of items: 579
3262082
22166
513
1 200 HUF
3385206
22167
513
Harsányi Lajos: Esteli körmenet. Versek. Bp., 1942., Szent István-Társulat, 99 p. A borító Janovits István munkája. Kiadói illusztrált papírkötés.
1 200 HUF
3385558
22168
513
Márai Sándor: Sértődöttek. [I. köt.] A hang. Bp., 1947, Révai, 296+(2) p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, helyenként kissé foltos lapokkal.
1 200 HUF
3397743
22169
513
1 200 HUF
3398033
22170
513
1 200 HUF
3401516
22171
513
1 200 HUF
3401520
22172
513
Robinzon Kruzó. Kalandos története. Átdolgozta: Kertész Kálmán. Györgyfi György rajzaival. Bp., [1937], Szent István-Társulat, 171 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
1 200 HUF
3401527
22173
513
Zaymus Gyula: Ősök és unokák. Regény. Bp.,1946,Korda Rt., 206 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kopott,foltos, szakadt borítóval, sérült gerinccel.
1 200 HUF
3401638
22174
513
F. M. Zweig - Winternitz: Pasteur. Ford.: H. Révhegyi Rózsa. Bp.,én.,Franklin, 184 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé foltos, kopott borítóval, hiányzó hátsó szennylappal.
1 200 HUF
3401681
22175
513
Kolligátum Olcsó Könyvtáras művekből: Angyal Dávid: Gyulai Pál. Fazekas Mihály: Lúdas Matyi. Farkas Zoltán: Bajza József élete és művei. Gyulai Pál: Emlékbeszéd Arany János felett. Emlékbeszéd br. Eötvös József felett. Riedl Frigyes: A magyar irodalom fő irányai. Bp., 1901-1912, Franklin. Átkötött egészvászon-kötés.
1 200 HUF
3401695
22176
513
Gergely Jenő: Aranyforgalom, aranybejelentés. Értékpapírforgalom a külfölddel. A legujabb devizarendeletek. Bp., (1935), Szerzői, (Centrum-ny.),34+2 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a lapszéli szakadásokkal.
1 200 HUF
3416553
22177
513
Erdős Renée: Brüsszeli csipke I-II. köt. A szerző, Erdős Renée által ALÁÍRT példány. Erdős Renée összegyűjtött művei. Bp., én., Révai, 4+214+1 p.; 4+196 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house