Number of items: 579

22166.

1 200 HUF

Harsányi Lajos: Esteli körmenet. Versek. Bp., 1942., Szent István-Társulat, 99 p. A borító Janovits István munkája. Kiadói illusztrált papírkötés.
22167.

1 200 HUF

22168.

1 200 HUF

22169.

1 200 HUF

22170.

1 200 HUF

22171.

1 200 HUF

Robinzon Kruzó. Kalandos története. Átdolgozta: Kertész Kálmán. Györgyfi György rajzaival. Bp., [1937], Szent István-Társulat, 171 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
22172.

1 200 HUF

Zaymus Gyula: Ősök és unokák. Regény. Bp.,1946,Korda Rt., 206 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kopott,foltos, szakadt borítóval, sérült gerinccel.
22173.

1 200 HUF

F. M. Zweig - Winternitz: Pasteur. Ford.: H. Révhegyi Rózsa. Bp.,én.,Franklin, 184 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé foltos, kopott borítóval, hiányzó hátsó szennylappal.
22174.

1 200 HUF

Kolligátum Olcsó Könyvtáras művekből: Angyal Dávid: Gyulai Pál. Fazekas Mihály: Lúdas Matyi. Farkas Zoltán: Bajza József élete és művei. Gyulai Pál: Emlékbeszéd Arany János felett. Emlékbeszéd br. Eötvös József felett. Riedl Frigyes: A magyar irodalom fő irányai. Bp., 1901-1912, Franklin. Átkötött egészvászon-kötés.
22175.

1 200 HUF

Gergely Jenő: Aranyforgalom, aranybejelentés. Értékpapírforgalom a külfölddel. A legujabb devizarendeletek. Bp., (1935), Szerzői, (Centrum-ny.),34+2 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a lapszéli szakadásokkal.
22176.

1 200 HUF

Erdős Renée: Brüsszeli csipke I-II. köt. A szerző, Erdős Renée által ALÁÍRT példány. Erdős Renée összegyűjtött művei. Bp., én., Révai, 4+214+1 p.; 4+196 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
22177.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF