Number of items: 579

21794.

3 000 HUF

Rátonyi Róbert - Bóta Gábor: Gálvölgyi. Az egyik szerző, Bóta Gábor (1957-) újságíró, színházkritikus és Gálvölgyi János (1948-) Kossuth- és Jászai Mari-díjas színművész által Jálics Kinga (1943-2019) kulturális újságíró, szerkesztő részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2002, Hungalibri. Fekete-fehér és színes fotóanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
21795.

3 000 HUF

Eszenyi Enikő - Szabó G. László: Igyime Prága. Az egyik szerző, Eszenyi Enikő (1961-) Kossuth- és Jászai Mari-díjas színésznő, színházi rendező, érdemes művész, a Vígszínház korább (2009-2020) igazgatója, a Halhatatlanok Társulatának örökös tagja által Jálics Kinga (1943-2019) kulturális újságíró, szerkesztő részére DEDIKÁLT példány! Bp., 2001, Argumentum - Magyar Könyvklub. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, foltos lapokkal, rajtuk ázásnyomokkal.
21796.

3 000 HUF

Mindörökké, Erdély. Szevátiusz Tiborral beszélget Szertvátiusz Klára. 2009, Kairosz. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21797.

3 000 HUF

Az Ezeregy éjszaka meséiből. Átdolgozta: Dr. Koltai Virgil. V. kiadás. Bp., é.n., kopott papírkötés.
21798.

3 000 HUF

Mikszáth Kálmán: Az én kortársaim. Bp., 2004, Kossuth. Reprint kiadás (az 1904-ben megjelent könyv hasonmása). Kiadói kartonált papírkötés.
21799.

3 000 HUF

Emlékirat a kivitelről. Javaslatok a kivitel, szervezésére. Bp., 1905, Athenaeum, 459 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, régi bélyegzésekkel.
21800.

3 000 HUF

József Attila versei, 4 kötet (a Szépség koldusa két különböző kiadásban): József Attila válogatott lírai versei. [Bp., 1943], Cserépfalvi. Javított/pótolt kötésben, kissé viseltes borítóval. + József Attila: A legutolsó harcos. A költő kéziratos verseskönyvének hasonmása. Bp., 1989, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban. Dedikált kísérőtanulmánnyal. (Tóth Ferenc: József Attila A legutolsó harcos című versgyűjteményéről.) + József Attila: Szépség koldusa. Versek. [Szeged], 1980, Somogyi Könyvtár. Megjelent 3000 példányban. / Makó, 2005, Makói Nyomda. Hasonmás kiadások. Kiadói papírkötés.
21801.

3 000 HUF

21802.

3 000 HUF

Történelmi adomák és jellemrajzok. Bp., 1887. Franklin. 244p. Korabeli egészvászon kötésben
21803.

1 400 HUF

Zbigniew Herbert: Labirintus a tengerparton. Európa Könyvkiadó, 2003. Kiadói papírkötés, volt könyvtári könyv
21804.

3 000 HUF

Erdélyi Kalendárium, amelyet az Úrnak 1940-ik esztendejére barátainak küld az Erdélyi Férfiak Egyesülete. Bp., 1940, Erdélyi Férfiak Egyesülete (Officina-ny.), 32 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.
21805.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF