Number of items: 579

Szentkuthy Miklós: Prae. I-II. köt. Bp., 1980, Magvető. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, a II. kötet kissé sérült, foltos kiadói papír védőborítóval (az I. kötet védőborító nélkül), az I. kötetben lapszéli ázásnyomokkal.
21770.

3 600 HUF
9,76
11,25

Németh Attila: József Attila pszichiátriai betegsége(i). Változatok egy témára. [Bp., 2002], Filum. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés.
21771.

3 600 HUF
9,76
11,25

Mécs László: Élőket nézek! Versek. ALÁÍRT ex librisszel (Bajor Ágost). Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
21772.

2 800 HUF

Egedi-Kovács Melinda: Átman Dala. Lélek-mandalák. Budakeszi, 2003., Mandala-Véda. Kiadói kartonált papírkötés.
21773.

3 400 HUF
9,21
10,63

Tandori Dezső: Lombos ágak szívverése. Versek madarakról és fákról. Békéscsaba, 1983, Kner. 378p. Ajándékozási sorokkal. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21774.

2 600 HUF
7,05

21775.

2 400 HUF

21776.

3 200 HUF
8,67
10,00

21777.

3 200 HUF
8,67
10,00

21778.

3 200 HUF
8,67
10,00

21779.

2 400 HUF

Omar Khajjám: Rubáíját. 1965, Magyar Helikon. Szász Endre illusztrációival. Első kiadás! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
21780.

2 400 HUF

21781.

3 200 HUF
8,67
10,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF