Number of items: 579

21782.

3 200 HUF
8,67
10,00

Nyirő József 2 műve: Havasok könyve.; Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina-kötés.
21783.

3 200 HUF
8,67
10,00

Erósz a folklórban. Erotikus jelképek a népművészetben. Szerk.: Hoppál Mihály, Szepes Erika. Bp., 1987, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + A szerelem kertjében. Erotikus jelképek a művészetben. Szerk.: Hoppál Mihály, Szepes Erika. Bp., 1987, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborító,
21784.

3 200 HUF
8,67
10,00

Puzsér Róbert: Forrás. Magyar Dávid képeivel. Bp., 2008, Scolar. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
21785.

3 000 HUF

21786.

2 400 HUF

21787.

Strém István: Szerelem és lélek. Novellák. (Dedikált.)
Budapest, [1937]. Forum kiadás (ny. n.) 250 + [4] p. Egyetlen kiadás.
Az első oldalon régi ajándékozási bejegyzés. Példányunk fűzése meglazult.

2 400 HUF

May Károly: A félelmetes. Úti elbeszélés. Első kiadás! Bp., 1910, Athenaeum. Egészvászon kötés, jó állapotban.
21788.

2 400 HUF

Tarján Tamás 2 műve: Egy évad akváriuma; Szünet nélkül. Mindkét kötet a szerző által DEDIKÁLT példány. [Bp.], 2012- 2014, Noran Libro, 245 p.; 290 p. Kiadói papírkötések, jó állapotban
21789.

2 400 HUF

Bruno Schulz: The Booke of Idolatry. Edited and with an Introduction by Jerzy Ficowski. Warsaw, é.n., Interpress, 117+(3) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes kiadói papír védőborítóban. / In English language. Hardcover, with slightly worn dust jacket.
21790.

3 000 HUF

Rákosi Jenő: Emlékezések. I-III. köt. Bp., [1927], Franklin-Társulat, 1 t.+ XIV+(2)+194 +(2) p.; 1 t.+ 2 sztl. lev.+ 186+(2) p.; 2 sztl. lev.+ 170+(2) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
21791.

1 400 HUF

Álmok álmodói - Világraszóló magyarok I-II. köt. I. köt.: Gondolkodási modellek. II. köt.: Fejlesztések és eredmények. Szerk.: Eleőd Ákos, Szegő György. Bp., 2001-2002, Ganz - Millenáris Park. Gazdag képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötések.
21792.

3 000 HUF

21793.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF