Number of items: 579

Arcübásev M: Szanin. Második teljes és hiteles kiadás. Bp., é.n., Eggenberger-féle Könyvkiadóvállalat, 415 p. Mihail Petrovics Arcübasev (1878-1927) orosz író, a forradalom elől Lengyelországba menekült. Legismertebb műve a Szanin, amelynek pornográf, szadista részei miatt a könyv a maga korában botrányt okozott. Kiadói félvászon-kötés.
21758.

4 000 HUF

Kemény Zsigmond: Férj és nő 1 - 2 kötet (egybekötve) Pesten, 1852. Szilágyi S. 244 l. (hibás lapszám, helyesen 220 l.); 253 l. Első kiadás! Későbbi félvászon kötésben, néhány lap széle restaurált.
21759.

4 000 HUF

Tömörkény István: Népek az ország használatában. Móricz Zsigmond előszavával. Bp.,1917, Táltos, 284+4 p. 1. kiadás! Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, az elülső borítón címkével, a borítón bélyegzésekkel.
21760.

4 000 HUF

Gárdonyi Géza: Isten rabjai. Regény. Bp., 1908, Singer és Wolfner, (Budapesti Hírlap-ny.), 461+3 p. 1. kiadás! Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a címlapon bélyegzéssel.
21761.

4 000 HUF

21762.

4 000 HUF

Kalkovits Gyula: Tűzimádók. A szerző által ALÁÍRT példány! Marosvásárhely, 1932, Révész Ernő-ny., 128+4 p. A címlapot tervezte és linoleumba metszette: Tollas Árpád.
21763.

4 000 HUF

21764.

4 000 HUF

Füst Milán válogatott versei. Füst Milán Munkáinak Gyűjteményes Kiadása. Bp.,(1934), Nyugat-kiadás, 157 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
21765.

4 000 HUF

JAG Almanach (1948-2008). Készült a budapesti József Attila Gimnázium 60 éves jubileuma alkalmából. H.n., é.n. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
21766.

1 600 HUF

21767.

Guy de Maupassant 3 műve:
Balkézről. Ford.: Benedek Marcell.; Lujzika. Ford.: Lányi Viktor.; Yvette. Ford.: Benedek Marcell. Guy de Maupassant összes munkái (XI, XVI, XXIII.) Bp., ,Athenaeum, 150+1 p.; 168+2 p.; 173+1 p. A borítók Gara Arnold munkái. A 3 kötet közül az utolsó 2 felvágatlan. Kiadói papírkötések, az első könyv gerinc kis sérüléssel, jó állapotban. Az egyik kötet Ritka!

3 800 HUF
10,30
11,88

21768.

3 600 HUF
9,76
11,25

Ábrányi Kornél, ifj.: Régi és uj nemesek. Eredeti regény.    Első kiadás. Budapest, 1881. Athenaeum. 298 p. Korabeli, félvászon kötésben
21769.

3 600 HUF
9,76
11,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF