Number of items: 579

Ismail Kadare: Aiszkhülosz, a nagy vesztes. Ford. és az életrajzi jegyzetet írta: Schütz István. Mérleg sorozat. Bp., 2001, Európa. Kiadói papírkötés.
21734.

4 000 HUF

Marcel Proust: Az eltűnt idő nyomában. I-III. köt. Ford. és a jegyzeteket írta: Gyergyai Albert. Bp., 1983, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban (a III. kötet védőborító nélkül).
21735.

4 000 HUF

Sághy Gyula: Kulák Golgota. Hunyad., 2012, Hunyad Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott (0320./4000) példány. Sághy Gyula és Hunyad Simon Péter dedikációjával
21736.

4 000 HUF

Moldvai gyűjtés. Gyűjtötte és lejegyezte: Veress Sándor. Szerk.: Berlász Melinda-Szalay Olga. Magyar Népköltési Gyűjtemény XVI. kötet. Kiadja Magyar Néprajzi Társaság. Bp.,1989, Múzsák Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. ceruzás aláhúzások, egy lap kijár
21737.

4 000 HUF

Vegyes könyv tétel részben zenetörténet Vasi szemlék, Kodály zenepedagógiai munkák, stb
21738.

4 000 HUF

Egy nagy ládányi nagyrészt zenetörténeti, történelmi témájú könyv, különlenyomat.
21739.

4 000 HUF

Egy nagy ládányi nagyrészt néprajzi és zenetörténeti témájú könyv, különlenyomat.
21740.

4 000 HUF

Luby Margit: Bábalelte babona. Bp., 1936 ,Szerzői. Első kiadás. 95p. kiadói papírborítóval. Ez az első mű mely magyar szedési eljárással készült.
21741.

4 000 HUF

Regéczy József: A népiskolai felügyeletről, Tanulmány. Eger, 1886. Szerzői. 172 (1) p. Kiadói papírkötésben, ragasztott gerinccel. Ritka!
21742.

4 000 HUF

Gyarmathi Balassa Bálint költeményei. A M. Történelmi Társulat megbízásából szerkeszté, jegyzetekkel és bevezetéssel ellátta: Szilády Áron. Bp., 1879, Magyar Történelmi Társulat, (Athenaeum-ny.),2+LIII+3+354+1 p. Első kiadás! Korabeli aranyozott gerincű félvászon kötésben
21743.

4 000 HUF

Gyürk István: Kuglóf és petrencerúd. Hetvenöt év emlékei. Gyürk Mónika által dedikált! 2010, Okapi Pannónia Kft. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
21744.

4 000 HUF

Magyarország és a' hozzákapcsolt részek tiszti névtára 1846-dik évre. Elékötve: Naptár 1846-dik közévre, a' róm. catholika egyház használatára, új és ó időszámítás szerint. Utánakötve: Tanügyi névtár 1846-dik évre. Budán, [1846], M. Kir. Tudományegyetem-ny., XVI+(32) p.; 463+(1) p.; 125 p. Kartonált papírkötésben, sérült, hiányzó gerinccel, helyenként ázásnyomokkal.
21745.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF