Books: Other rarities Number of items: 579
3460764
21734
513
Ismail Kadare: Aiszkhülosz, a nagy vesztes. Ford. és az életrajzi jegyzetet írta: Schütz István. Mérleg sorozat. Bp., 2001, Európa. Kiadói papírkötés.
4 000 HUF
3463844
21735
513
Marcel Proust: Az eltűnt idő nyomában. I-III. köt. Ford. és a jegyzeteket írta: Gyergyai Albert. Bp., 1983, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban (a III. kötet védőborító nélkül).
4 000 HUF
3466985
21736
513
Sághy Gyula: Kulák Golgota. Hunyad., 2012, Hunyad Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott (0320./4000) példány. Sághy Gyula és Hunyad Simon Péter dedikációjával
4 000 HUF
3467316
21737
513
Moldvai gyűjtés. Gyűjtötte és lejegyezte: Veress Sándor. Szerk.: Berlász Melinda-Szalay Olga. Magyar Népköltési Gyűjtemény XVI. kötet. Kiadja Magyar Néprajzi Társaság. Bp.,1989, Múzsák Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. ceruzás aláhúzások, egy lap kijár
4 000 HUF
3467343
21738
513
Vegyes könyv tétel részben zenetörténet Vasi szemlék, Kodály zenepedagógiai munkák, stb
4 000 HUF
3467882
21739
513
Egy nagy ládányi nagyrészt zenetörténeti, történelmi témájú könyv, különlenyomat.
4 000 HUF
3467883
21740
513
Egy nagy ládányi nagyrészt néprajzi és zenetörténeti témájú könyv, különlenyomat.
4 000 HUF
3468101
21741
513
Luby Margit: Bábalelte babona. Bp., 1936 ,Szerzői. Első kiadás. 95p. kiadói papírborítóval. Ez az első mű mely magyar szedési eljárással készült.
4 000 HUF
3468117
21742
513
Regéczy József: A népiskolai felügyeletről, Tanulmány. Eger, 1886. Szerzői. 172 (1) p. Kiadói papírkötésben, ragasztott gerinccel. Ritka!
4 000 HUF
3468141
21743
513
Gyarmathi Balassa Bálint költeményei. A M. Történelmi Társulat megbízásából szerkeszté, jegyzetekkel és bevezetéssel ellátta: Szilády Áron. Bp., 1879, Magyar Történelmi Társulat, (Athenaeum-ny.),2+LIII+3+354+1 p. Első kiadás! Korabeli aranyozott gerincű félvászon kötésben
4 000 HUF
3468801
21744
513
Gyürk István: Kuglóf és petrencerúd. Hetvenöt év emlékei. Gyürk Mónika által dedikált! 2010, Okapi Pannónia Kft. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
4 000 HUF
3469504
21745
513
Magyarország és a' hozzákapcsolt részek tiszti névtára 1846-dik évre. Elékötve: Naptár 1846-dik közévre, a' róm. catholika egyház használatára, új és ó időszámítás szerint. Utánakötve: Tanügyi névtár 1846-dik évre. Budán, [1846], M. Kir. Tudományegyetem-ny., XVI+(32) p.; 463+(1) p.; 125 p. Kartonált papírkötésben, sérült, hiányzó gerinccel, helyenként ázásnyomokkal.
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house