Number of items: 579

21722.

4 000 HUF

21723.

Bolanden Konrád 2 műve:
Kisebb munkák. A régi isten, Az uj isten, Államveszélyesek, A basa, Orosz szellem, Vakoló vagy kereszt.;
Német szellem. Bp.,én.,Dvorzsák János. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.

4 000 HUF

21724.

Bolanden Konrád 2 műve:
A feketék és vörösek I-II. köt. [Egykötetben.] Ford.: Róka József.;
Soványok és kövérek. Elbeszélés a parasztlázadás idejéből. Ford.: Róka József.;
Bp.,én.,Dvorzsák János, 248+242+2 p.; 151+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítókkal, az első kötet kissé sérült, laza kötéssel, néhány kijáró lappal.

4 000 HUF

Bolanden Konrád 2 műve: A nász-út. Történeti regény a XVI-ik századból. I-II. köt. [Egykötetben.] Ford.: Rázel József.;  Haladás. Kulturtörténelmi korrajz.; Bp.,én.,Dvorzsák János,172+2+180+2 p.; 292+4 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítókkal.
21725.

Bolanden Konrád 2 műve:
Haladás. Kulturtörténelmi korrajz.;
Bp.,én.,Dvorzsák János,172+2+180+2 p.; 292+4 p.
Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítókkal.

4 000 HUF

21726.

2 000 HUF

Kaposi József, Klinda Teofil (szerk.): Idegen világ. Rajzok és elbeszélések. Budapest, 1897, Pesti Könyvny. Rt. Illusztrált, kiadói Gottermayer kaucsuktáblás kötésben, aranyozott lapélekkel, kis kopással. 303p.
21727.

4 000 HUF

Balogh Zoltán költeményei. Bécs, 1863. Sommer Lipót. 320p. Néhány korabeli ceruzás bejegyzéssel. Korabeli vaknyomott egészvászon kötésben. Ritka!
21728.

4 000 HUF

Móricz Pál: A rejtelmes Alföld. Elbeszélések, rajzok. [Bp.], 1926 Szerzői kiadás,(Tahitófalu, Sylvester-ny.), 240 p. Első kiadás. Kiadói, illusztrált papírkötésben Tipary Dezső rajzával.
21729.

4 000 HUF

Hegyháti (Albert István): Az élet csalódás. Történeti regény a Hóra lázadás korából. Pécs, 1902. Taizs József. 219p. Korabeli félvászon kötésben. Ritka.
21730.

4 000 HUF

Gedickius, Fridericus [Gedike, Friedrich]: Liber Latinus usibus juventutis scholasticae Regni Hungariae accomodatus. Gemeinütziges Lesebuch für Aufänger in der lateinischen Sprache. Zweite Auflage.    Pozsony, [1784.] Weber 285 l. Korabeli sérült félbőr kötésben, foltos kijáró lapokkal. Ritka.
21731.

3 600 HUF
9,76
11,25

Fincicky Mihály: Orosz beszélyek. Oroszból ford.: - - . [I. köt.] Ungvár, 1871, A fordító tulajdona (Jäger Károly özvegye-ny.), 243+(3) p. Első kiadás. Kiadói papírkötésben, viseltes állapotban, fűzésnél elvált. Ritka!  Fincicky Mihály (1842-1916) műfordító, néprajzi és népköltészeti gyűjtő, ügyvéd, 1891-től Ungvár polgármestere; Orosz beszélyek című kötetében Puskin, Szologub, Kukolnyik és Turgenyev műveinek fordításai találhatók meg.
21732.

Fincicky Mihály: Orosz beszélyek. Oroszból ford.: - - . [I. köt.] Ungvár, 1871, A fordító tulajdona (Jäger Károly özvegye-ny.), 243+(3) p. Első kiadás. Kiadói papírkötésben, viseltes állapotban, fűzésnél elvált. Ritka!

Fincicky Mihály (1842-1916) műfordító, néprajzi és népköltészeti gyűjtő, ügyvéd, 1891-től Ungvár polgármestere; Orosz beszélyek című kötetében Puskin, Szologub, Kukolnyik és Turgenyev műveinek fordításai találhatók meg.

2 000 HUF

Virginia Woolf: Saját szoba. Európa Könyvkiadó, 1986. Kiadói papírkötés
21733.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF