Number of items: 579

Radnóti Miklósné Gyarmati Fanni: Napló 1935-1946. I-II.,  Különben magyar költő vagyok. Radnóti Miklós levelezése I. Sajtó alá rendezte: Bíró-Balogh Tamás. Bp., 2014-2017, Jaffa. Kiadói kartonált papírkötések, kiadói papír védőborítókban.
21698.

Radnóti Miklósné Gyarmati Fanni: Napló 1935-1946. I-II.,
Különben magyar költő vagyok. Radnóti Miklós levelezése I. Sajtó alá rendezte: Bíró-Balogh Tamás.
Bp., 2014-2017, Jaffa. Kiadói kartonált papírkötések, kiadói papír védőborítókban.

5 000 HUF

feLugossy László: Kék pánik kávéház. 2006., Szoba Kiadó. Kiadói papírkötés.
21699.

5 000 HUF

Jókai Album. Képek, adatok, okmányok Jókai Mór életéből. Bp., 1909, Hornyánszky. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
21700.

5 000 HUF

A múlt magyar tudósai II-VIII., összesen 35 kötet: Keresztury Dezső: Arany János.; Eősze László: Kodály Zoltán.; Horváth Árpád: Jedlik Ányos.; Szabadváry Ferenc: Winkler Lajos.; Mann Miklós: Trefort Ágoston.; stb. Főszerk.: Ortutay Gyula. Bp., 1971-1978, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötések, kiadói kartontokokban, vegyes állapotban.
21701.

5 000 HUF

Ezra Pound: Cantók. Vál., ford., az utószót írta: Kemenes Géfin László. Párizs, 1975, Magyar Műhely, 175+(1) p. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban, az utolsó lap részben elvált a fűzéstől.
21702.

5 000 HUF

Harsányi Lajos: A nem porladó kezű király. Szent István király életregénye. Bp., 1934, Szent István-Társulat, 244 p. A borító Jaschik Álmos munkája. Kiadói félvászon-kötés, néhány foltos lappal.
21703.

4 000 HUF

Kodolányi János: Vízöntő. I-II. köt. Bp., [1948], Szőllősy, 275+(1) p.; 281+(3) p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, kissé foltos lapszélekkel.
21704.

4 000 HUF

Alt Móric [B. Jósika Miklós]: Ifjabb Békesi Ferenc kalandjai. I-II. köt. Bp., 1845.,Emich Gusztáv, 1 (litográfia) t. + 243+5;+2+249+5 p.+2 (litográfia) t. 1. kiadás. Átkötött félvászon-kötés, mintás lapélekkel, kopott borítóval, a táblákon kis sérülésekkel, foltos lapokkal.
21705.

5 000 HUF

Sienkiewicz Henrik: Volyodyjovszki úr. (A kis lovag.) 1-2. kötet. Fordította: Szekrényi Lajos. Bp.,1902, Fordító, (Stephanaeum-ny.),290 p.; 283+1 p. Kiadói, díszesen festett, aranyozott, szecessziós virágornamentikával díszített egészvászon kötésben, Gottermayer-kötés, kopott borítóval, régi bélyegzésekkel.
21706.

5 000 HUF

Balázs Béla: Misztériumok. Op. V. Három egyfelvonásos. 1. A kékszakállú herceg vára. 2. A tündér. 3. A szent szűz vére. Bp. 1912. Nyugat Ny. 119 l. . Első kiadás. Kiadói papírborítóval, javított gerinccel.
21707.

5 000 HUF

Stöckl Albert: A széptan alapvonalai. Első melléklet a Bölcsészet Tankönyvéhez. A második kiadás után fordították: Répássy János és Zafféry Károly. Hozzákötve: A szónoklattan alapvonalai. Második melléklet a Bölcsészet Tankönyvéhez. A második kiadás után fordították: Répássy János és Zafféry Károly. Eger, 1882., Érsek-Lyceumi Könyvnyomda, VIII+151;+83 p. Átkötött aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kopott borítóval, az elülső táblán törésnyommal, régi bélyegzésekkel és bejegyzéssel.
21708.

5 000 HUF

Baudelaire, Charles: A rossz virágai. Magyarul György Oszkár. Békéscsaba, [1917], Tevan, 109+3 p. 1. magyar kiadás! Átkötött virágmintás egészvászon-kötés.
21709.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF