Number of items: 579

21686.

5 000 HUF

Latinovits Zoltán: Ködszurkáló. Bp.,1973,Magvető, 216 p.+12 t.Fekete-fehér fotókkal. Első kiadás. Kiadói papírkötés,javított kötéssel. Ritka!
21687.

6 000 HUF

Volly István: Vőfélykönyv. Lakodalmi versek, dalok, táncok gyűjteménye.    (Bp.) é. n. Misztótfalusi. 80 l. (Népi Műsortár 15.) Kiadói papírborítóban.
21688.

6 000 HUF

Walther von der Vogelweide:  Walther von der Vogelweide válogatott versei. Válogatta, összeállította és az utószót írta: Keresztury Dezső. [Budapest], 1961. Magyar Helikon Könyvkiadó (Békés megyei Nyomdaipari Vállalat Gyomai Telepe). 196 + [4] p. + 10 t. (színes). Könyvgyűjtők számára készült bibliofil kiadás. Kolofon: "A fordítások alapjául szolgáló középfelnémet szöveget a Die Gedichte Walter's von der Vogelweide, Berlin, 1950 című könyvből vettük. Az illusztrációkat az Insel Verlagnál Leipzigben 1924-ben megjelent Die Mannessesche Handschrift, Facsimile Ausgabe című kiadványból a Kossuth Nyomda reprodukálta. A könyv felelős szerkesztője Bernáth István. A tipográfiát és a kötést Haiman György tervezte. Nyomatott a Gyomai (volt Kner) Nyomdában, Egyetemi antikva betűkkel, kézi szedéssel, offset papíron, 4000 példányban. Ebből 900 példány bőrkötésben, számozva". Bőrkötésű példányunk számozatlan. Aranyozott, illusztrált, enyhén foltos kiadói bőrkötésben. Jó példány.
21689.

Walther von der Vogelweide: Walther von der Vogelweide válogatott versei. Válogatta, összeállította és az utószót írta: Keresztury Dezső.
[Budapest], 1961. Magyar Helikon Könyvkiadó (Békés megyei Nyomdaipari Vállalat Gyomai Telepe). 196 + [4] p. + 10 t. (színes).
Könyvgyűjtők számára készült bibliofil kiadás. Kolofon: "A fordítások alapjául szolgáló középfelnémet szöveget a Die Gedichte Walter's von der Vogelweide, Berlin, 1950 című könyvből vettük. Az illusztrációkat az Insel Verlagnál Leipzigben 1924-ben megjelent Die Mannessesche Handschrift, Facsimile Ausgabe című kiadványból a Kossuth Nyomda reprodukálta. A könyv felelős szerkesztője Bernáth István. A tipográfiát és a kötést Haiman György tervezte. Nyomatott a Gyomai (volt Kner) Nyomdában, Egyetemi antikva betűkkel, kézi szedéssel, offset papíron, 4000 példányban. Ebből 900 példány bőrkötésben, számozva". Bőrkötésű példányunk számozatlan.
Aranyozott, illusztrált, enyhén foltos kiadói bőrkötésben. Jó példány.

6 000 HUF

Tömörkény István: Szegedi parasztok és egyéb urak. Szeged, 1893, Bába Sándor, VIII+343 p. Első kiadás. A szerző első nyomtatásban megjelent műve. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, az elülső borítón címkével, kissé laza fűzéssel.
21690.

6 000 HUF

Tompa Mihály: Virágregék. Bp., 1894, Franklin, 1 (díszcímlap, színes kromolitográfia) t.+ 198 p.+ 7 (színes kromolitográfiák) t. Nyolcadik kiadás. Kiadói dekoratív, aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval.
21691.

6 000 HUF

Roderick R. Stuart: Csapatépítő játékok trénereknek. Bp.,(1999.),Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés.
21692.

5 500 HUF
14,91
17,19

21693.

3 000 HUF

Az élet iskolájában: Elbeszélés levelekben/ írta Krón Klára ; németből ford. Kozma Józsefné-Gesztessy Etelka. Szerző. Krón Klára. Bp., 1878. Franklin. 199p. Korabeli félvászon kötésben kölcsönkönyvtári bélyegzéssel. Ritka! .
21694.

5 000 HUF

21695.

5 000 HUF

21696.

5 000 HUF

Ady Endre: Margita élni akar. Bp., 1921, Amicus. Kozma Lajos fametszeteivel. Egészvászon kötés, vászonkötéstől részben foltos lapok, kopottas állapotban.
21697.

4 400 HUF
11,92
13,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF