22111.
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
3 db Bárczy János kötet: Vádindítvány. Bp., 1982, Magvető. Kiadói enyhén sérült papírkötés. + Egy m. kir. százados bizalmas feljegyzései Bp., 1981, Magvető. Kiadói sérült papírkötés, intézményi bélygezővel. + A magyar Mölders. Bp., 1984, Magvető. Kiadói papírkötés. + Lengyel József: Szembesítés. Bp., 1988., Magvető. Kiadói papírkötés.