Number of items: 579

Fodor László: A zugligeti varázsló. Benedek Kata rajzaival. Bp., [1925], Béta, 274+(6) p. Egyetlen kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, viseltes borítóval, sérült gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.
22046.

2 000 HUF

Czeizel Endre: "Az élet él és élni akar."A szerző, Czeizel Endre által ALÁÍRT példány! [Bp.],1987, RTV-Minerva. Kiadói papírkötés.
22047.

1 600 HUF

Szekula Jenő: A fekete báró. Regény. Bp.,én.,Athenaeum, 158+2 p. Hozzákötve: Leonid Andrejev: A kormányzó. Bp., én., Athnaeum, 157+3 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen címkével.
22048.

2 000 HUF

Kolligátum ponyvákból:  Mikép házasodott meg gróf Urgand vagy: A csodálatosan átváltozott törpe.; Azt öreg halász, vagy: A szellemnek csodás története. Igen szép és mulattató tündéries rege az őskorból.;  Zádor és Ágota. Igen szép és felette érdekes régi kun történet I. László király idejéből.;  A kincsásó, vagy: kincset őrző lélek megszabaditása.;  Vakmerő kivánság. Arab rege.;  Szabó Imre: Rozzant szekér, sánta ló. Elbeszélés.;  A máglyára került méregkeverőnő. Igaz történet. Rózsa Kálmán és Neje Népkönyvtára IX. évf. 4. szám.  Bp., 1887-1900, Rózsa K. és neje - Szent István-Társulat, 16;+28;+58+2;+44;+46+2;+32;+1+31+3 p. Borító nélküli példány, foltos, körbevágott, kissé sérült lapszélekkel, 4 kijáró lappal.
22049.

Kolligátum ponyvákból:
Mikép házasodott meg gróf Urgand vagy: A csodálatosan átváltozott törpe.;
Azt öreg halász, vagy: A szellemnek csodás története. Igen szép és mulattató tündéries rege az őskorból.;
Zádor és Ágota. Igen szép és felette érdekes régi kun történet I. László király idejéből.;
A kincsásó, vagy: kincset őrző lélek megszabaditása.;
Vakmerő kivánság. Arab rege.;
Szabó Imre: Rozzant szekér, sánta ló. Elbeszélés.;
A máglyára került méregkeverőnő. Igaz történet. Rózsa Kálmán és Neje Népkönyvtára IX. évf. 4. szám.
Bp., 1887-1900, Rózsa K. és neje - Szent István-Társulat, 16;+28;+58+2;+44;+46+2;+32;+1+31+3 p. Borító nélküli példány, foltos, körbevágott, kissé sérült lapszélekkel, 4 kijáró lappal.

2 000 HUF
16

Radó György: Petőfi Sándor és a Szovjetunió népei. Bp., 1973, Magyar-Szovjet Baráti Társaság Kulturális Osztálya. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22050.

2 000 HUF

Zola összes művei sorozat 2 kötete: Zola, Émile: Páris gyomra. I-III. köt. Sajtó alá rend. és bev.: Ambrus Zoltán. Ford.: Szini Gyula. Conrád Gyula rajzaival.; Flaubert Daudet. Ford.: Salgó Ernő. Bp., [1930], Gutenberg, 272 p.; 263 p. A címlap keretrajzát és a bekötést Végh Gusztáv, a plakettet Beck Ö. Fülöp tervezte. Kiadói aranyozott, fém plakettel díszített egészvászon sorozatkötés, jó állapotban.
22051.

2 000 HUF

Sajó Aladár: Kaszárnyatitkok. Elbeszélések. Bp., 1895., Singer és Wolfner, 178+6 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, javított gerinccel, laza fűzéssel, kijáró lapokkal.
22052.

2 000 HUF

Szerb Antal: Budapesti kalauz Marslakók számára. Kolozsváry Sándor rajzaival. Bp.,1935 Officina Kiadói papírborítóval, félvászon védőkötésben
22053.

2 000 HUF

Lendvai István: Fáklyafüst    Bp. 1918, Táltos. 89 l., 1 lev. Készült 100 számozott példányban! Ez számozatlan. példány. Kiadói, illusztrált (Monori) papírborítóban, ragasztásnál szétvált.
22054.

2 000 HUF

Jókai Mór: Targallyak. Jókai Mór Összes Művei LVIII. kötet. Bp., 1896, Révai Testvérek. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, aranyozott lapélek, kissé kopottas állapotban.
22055.

2 000 HUF

Rákosi Jenő: Tárcák, cikkek I-II-III. Bp., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
22056.

2 000 HUF

Radványi Kálmán: Az erdei ház. Bp., Stádium. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
22057.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF