Books: Other rarities Number of items: 324
3112122
21013
462
Jaj, az a Hegedűs! Hegedűs Lóránt előszavával. Bp.,1921., Borsszem Jankó,(Egyesült Könyvnyomda), 64 p. Gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, a borító szakadt, a könyvtest elvált a borítótól.
1 600 HUF
3112106
21014
462
Molnár Ferenc: Vacsora és egyéb jelentek. Bp.,1917, Érdekes Ujság. A borító Pólya Tibor munkája. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, firkált borítóval.
1 600 HUF
3103494
21015
462
Szép Ernő: Szegény, grófnővel álmodott... Bp., 1990, Pesti Szalon. Reprint kiadás. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
3108617
21016
462
Shakspere minden munkái IV. köt.: Shakspere színművei. IV. köt. Coriolanus, Titus Andronicus. Pest, 1865, Kisfaludy-Társaság Tomori Anasztáz költségén, Ráth Mór bizománya,4+248 p. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, foxing foltos lapokkal.
1 600 HUF
3083281
21017
462
Hogyor József: A bércek titkai. (DEDIKÁLT). Veszprém, 1984, Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval. A szerző, Hogyor József (1936-2007) által DEDIKÁLT példány.
1 200 HUF
3034358
21018
462
Rohrer Lászlóné Czipp Irén: Az utolsó kíntornász. (Verseskötet). H.n., 2008, magánkiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
1 000 HUF
3034431
21019
462
1 000 HUF
3034283
21020
462
1 000 HUF
3058119
21021
462
Dienes András: A legendák Petőfije. (Táj és emlékezés). Bp., 1957, Magvető, 280 p. Oldalszámozáson kívüli, fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói félvászon-kötés, szakadozott, foltos kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3150 példányban.
1 000 HUF
3058953
21022
462
Szkárosi Endre: Mi az, hogy avantgárd. Írások az avantgárd hagyománytörténetéből. Underground expanzió 1. Bp., 2006., Magyar Műhely. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
3058993
21023
462
Széchey Rita: Pillangószárnyú tigris. Novellák. DEDIKÁLT! Kiskunfélegyháza, 2017, Parakletos Könyvesház. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
3109698
21024
462
Heltai Jenő: Kis meséskönyv. Bp., 1911, Nyugat, ("Jókai"-ny.) Első kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, az elülső szennylap és előzéklap szakadt, laza, az elülső szennylapon ceruzás bejegyzésekkel.
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house