Number of items: 324

Jaj, az a Hegedűs! Hegedűs Lóránt előszavával. Bp.,1921., Borsszem Jankó,(Egyesült Könyvnyomda), 64 p. Gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, a borító szakadt, a könyvtest elvált a borítótól.
21013.

1 600 HUF

Molnár Ferenc: Vacsora és egyéb jelentek. Bp.,1917, Érdekes Ujság. A borító Pólya Tibor munkája. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, firkált borítóval.
21014.

1 600 HUF

Szép Ernő: Szegény, grófnővel álmodott... Bp., 1990, Pesti Szalon. Reprint kiadás. Kiadói papírkötés.
21015.

1 200 HUF

Shakspere minden munkái IV. köt.: Shakspere színművei. IV. köt. Coriolanus, Titus Andronicus. Pest, 1865, Kisfaludy-Társaság Tomori Anasztáz költségén, Ráth Mór bizománya,4+248 p. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, foxing foltos lapokkal.
21016.

1 600 HUF

Hogyor József: A bércek titkai. (DEDIKÁLT). Veszprém, 1984, Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval. A szerző, Hogyor József (1936-2007) által DEDIKÁLT példány.
21017.

1 200 HUF

Rohrer Lászlóné Czipp Irén: Az utolsó kíntornász. (Verseskötet). H.n., 2008, magánkiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
21018.

1 000 HUF

21019.

1 000 HUF

21020.

1 000 HUF

Dienes András: A legendák Petőfije. (Táj és emlékezés). Bp., 1957, Magvető, 280 p. Oldalszámozáson kívüli, fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói félvászon-kötés, szakadozott, foltos kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3150 példányban.
21021.

1 000 HUF

Szkárosi Endre: Mi az, hogy avantgárd. Írások az avantgárd hagyománytörténetéből. Underground expanzió 1. Bp., 2006., Magyar Műhely. Kiadói papírkötés.
21022.

1 000 HUF

Széchey Rita: Pillangószárnyú tigris. Novellák. DEDIKÁLT! Kiskunfélegyháza, 2017, Parakletos Könyvesház. Kiadói papírkötés.
21023.

1 000 HUF

Heltai Jenő: Kis meséskönyv. Bp., 1911, Nyugat, ("Jókai"-ny.) Első kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, az elülső szennylap és előzéklap szakadt, laza, az elülső szennylapon ceruzás bejegyzésekkel.
21024.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF