Number of items: 324

Balázs Győző: Magyar költők anyaszeretete / dedikált   A miskolci szabadegyetemen tartott előadás. Miskolc, (1932.) Ifj. Ludvig és Janovits. 32 p. Első kiadás! Kiadói foltos papírborítóban
20989.

1 800 HUF

Amerikai állampolgársági vizsga teljes anyaga Kérdés és feleletekben Magyar és angol nyelven. teljes magyarázattal. New York., é.n. Corvin. 127p. Papírborítóval
20990.

1 800 HUF

Hámori István Péter Karbid krónika (bányatáji vidámkodások) Bp., 1996. Bányaipari Szakszervezet. . 269p.  Kiadói papírkötés
20991.

1 400 HUF

Nagy László Erdélyi boszorkányperek (szivárvány) Kossuth Kiadó, 1988 Kiadói papírkötésben, volt könyvtári példány.
20992.

1 000 HUF

Lucius Annaeus Seneca: Vigasztalása Márciához. Ford.: Lévay József. Bp., 1874, Ráth Mór,(Bécs, Fischer J. C. és Társa-ny.), 4+48 p. Kiadói kartonált papírkötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
20993.

1 600 HUF

Héléne Berr naplója 1942-1944. Závada Pál előszavával. Ford.: Kiss Kornélia. Bp.,2009,Magvető. Kiadói kemény-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20994.

1 800 HUF

Vas Gereben: Nagy idők, nagy emberek. Magyar korrajz. .I-V. . kötet. 2. kiadás. . Bp. 1863 Emich. 128,129,127, 133,71 p. Szétvált fűzéssel, korabeli félvászon kötésben
20995.

2 000 HUF

The Twelve Symbol Animals: Paper Cut In China Unesco, 2009. Kiadói kartonált keménykötés, kiadói tékában. Belül papírkivágás mellékletekkel Jianzhi
20996.

2 000 HUF

C. Green: A rémület hajója. Bp., én., Stádium. Kiadói papírkötés, szakadt kopott borítóval. + G. Hylton: Folyik a tánc. Dörög a colt. Tarka könyvek. Bp., (1947), Hungária. Kiadói papírkötés.
20997.

1 600 HUF
20

20998.

1 800 HUF

Geöcze Sarolta: Az akarat nevelése. B., 1901. Lampel. 143p. Korabeli félvászon kötésben
20999.

1 400 HUF

Francois Villon összes versei. Ford.: Illyés Gyula, József Attila, Kálnoky László, Mészöly Dezső, Szabó Lőrinc, Weöres Sándor. Gyergyai Albert utószavával. Szász Endre illusztrációival. Bp., 1966, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, illusztrált kiadói papírtokban.
21000.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF