Number of items: 324

20977.

1 600 HUF

20978.

1 600 HUF

Szeresd a hazát. Olvasmányok fiúk és leányok számára. Számos képpel. Bp., é.n. (cca 1900), Dolinay Gyula Hírlap- és Könyvkiadó-vállalata (Nagy Sándor-ny.), 95+(3) p. Kiadói gazdagon díszített, szecessziós félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, néhány kissé sérült lappal.
20979.

1 600 HUF

Nagy Bandó András: Úton-útfélen. (Aláírt!) H.n., 1986, szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző, Nagy Bandó András (1947- ) humorista, előadóművész által aláírt példány.
20980.

1 600 HUF

Benkő Katinka: A két királygyermekről szóló magyar népballadák. (Hero és Leander-monda). A szegedi Magy. Kir. Ferenc József-tudományegyetem Néprajzi Intézetének kiadványai 6. sz. (DEDIKÁLT). Marosvásárhely, 1933, Benkő László Kollégiumi-ny., 71+(5) p. Kiadói papírkötés, a gerincnél kissé foltos. A szerző által Takács Tibor részére DEDIKÁLT példány.
20981.

1 800 HUF

Kaffka Margit: Hangyaboly. Regény. Bp., 1917., Nyugat, 130 p. Első kiadás! A borító illusztrációja Gara Arnold munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, a gerincen ésborítón sérülésekkel, laza kötéssel.
20982.

1 000 HUF

20983.

1 800 HUF

Tátrai Zsuzsanna: Leányélet Bp., 1994. Crea Print Kiadói papírkötés.
20984.

1 800 HUF

Susie Feinschmecker: Dévajságok, melyeket Peter Fendi császári udvari piktor úr bájos aquarelljeihez szerzett - - kisasszony a szebbkeblű közönség múlatságára. Bp., 1989, Zrínyi Nyomda. Egészoldalas, színes illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval, néhány lap kijár.
20985.

1 600 HUF

Ramos, Germaine: Pénz-vér-gyönyör. (Volupté, Enfer les vivants). Ford.: Fóthi Lajos. Bp., 1937, Uj Magazin Könyvek, 151+(1) p. Első magyar kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
20986.

1 600 HUF

Valló László: Emlékké válok magam is... Fekete István élete. Bp., 1986, Móra. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, a lapok egy része kijár.
20987.

1 600 HUF

20988.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF