Number of items: 324

20929.

1 200 HUF

20930.

1 200 HUF

Sass József: A csízma. Népszínmű 3 felvonásben Parasztírók könyvtára, Kaposvár. 1939. 1 . szám. Kiadói papírkötésben 57 p
20931.

1 200 HUF

Lóránt Mihály: A bélyeg. Bp., 1925, Athenaeum, 104 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinc
20932.

1 000 HUF

20933.

1 200 HUF

Fekete Sándor: Petőfi Sándor életrajza I. A költő gyermek- és ifjúkora. Bp., 1973, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20934.

1 600 HUF

Omár Khájjám: Rubáiját. Ford.: Szabó Lőrinc. Bp., é.n. Táltos.112 p. Újrakötött félvászon-kötésben, néhány enyhén sérült lappal.
20935.

1 600 HUF

Ady Endre: Szeretném, ha szeretnének. Versek. 4. kiadás. Hozzákötve: Ki látott engem? Versek.. 2. kiadás. Bp., 1919, Pallas, 134+2;+147+1 p. Átkötött egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
20936.

1 800 HUF

Szentiványi Kálmán: A völgy emberei. (DEDIKÁLT). Bp., 1957, Kossuth. Átkötött félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, néhány sérült lappal, intézményi bélyegzőkkel. Megjelent 5000 példányban. A szerző, Szentiványi Kálmán (1921-1996) által DEDIKÁLT példány.
20937.

1 800 HUF

Babits Mihály: Erato. Az erotikus világköltészet remekei. 6 illusztráció Zichy Mihály: Szerelem ciklusából. Bp., 2000, Pán. Hasonmás kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, utólagos papír borítóval.
20938.

2 800 HUF

Ignácz Rózsa: Rézpénz. Bp., Dante. Kiadói vászon kötésben, Pastinszky Krisztinának DEDIKÁLT!
20939.

2 600 HUF
7,05

20940.

2 600 HUF
7,05

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF