Number of items: 324

Szokoly Tamás: Nem történt semmi. Veszprém, 2002, Faa Produkt Kiadó. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
21025.

1 000 HUF

21026.

1 000 HUF

Petőfi Sándor. Reich Károly rajzaival. Bp., 1972, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé kopott kiadói papír védőborítóban.
21027.

1 600 HUF

Goethe: Faust. Ford.: Kozma Andor. Bp., 1924. Pantheon. Újrakötött félbőrkötésben, néhány sérült lappal, tulajdonosi névbélyegzővel.
21028.

2 000 HUF

Fóthy János: A csodálatos völgy. Regény. A szerző, Fóthy János (1893-1979) író, újságíró, művészeti kritikus, költő, műfordító által DEDIKÁLT példány. Bp., 1935, Révai, 333+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
21029.

2 000 HUF

21030.

2 800 HUF

Fóthy János: Léda és a hattyú. Regény. A szerző, Fóthy János (1893-1979) író, újságíró, művészeti kritikus, költő, műfordító által Bónyi Adorján (1892-1967) író, szerkesztő, színműíró által DEDIKÁLT példány! Bp.,én., Széchenyi. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, a 70-87. oldalak között a lapok alsó sarkán kis sérülésekkel.
21031.

2 000 HUF

Jókai Anna: Kötél nélkül. Bp., 1969. Szépirodalmi. Egészvászon kötésbe, papír védőborítóval DEDIKÁLT!
21032.

2 800 HUF

Bear Grylls: Tűzangyal. (A Kísértetjárat folytatása). Ford.: Rézműves László. Bp., 2016, Jaffa. Kiadói papírkötés.
21033.

2 000 HUF

Soós Zoltán: Hátországi portya. (DEDIKÁLT). Bp., 1982, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány. A szerző, Soós Zoltán (1935-2015) költő által DEDIKÁLT példány.
21034.

1 800 HUF

Baranyi Ferenc: Túl az éjszakán. (DEDIKÁLT). Bp., 1969, Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, szakadt kiadói papír védőborítóban. A szerző, Baranyi Ferenc (1937- ) Kossuth- és József Attila-díjas költő, író által DEDIKÁLT példány.
21035.

1 800 HUF

Ebers György: Homo sum. Regény. Ford.: Törs Kálmán. A műfordító, Törs Kálmán (1843-1892) író, hírlapíró és országgyűlési képviselő által DEDIKÁLT példány. "Az én kedves sógorasszonyomnak, Bródy Adolfnénak." Bp., 1978., Ráth Mór,VIII+406 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, körülvágott, laza fűzéssel.
21036.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF