Number of items: 324

Bánfi János: Magyar László utazásai és kalandjai az érettebb ifjuság számára. Bp., 1892., Révai. Fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, az utolsó lapon kis szöveget nem érintő hiánnyal.
21037.

2 000 HUF

Rideg Sándor: Sámson. Bp., 1959, Táncsics. DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés, kis sérüléssel
21038.

3 200 HUF
8,67
10,00

Cs. Szabó László: Magyar néző. Napló az európai valóságról. (DEDIKÁLT). Bp., [1939], Nyugat, 184+(4) p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos. A szerző, Cs. Szabó László (1905-1984) Kossuth-díjas író által DEDIKÁLT példány.
21039.

2 000 HUF
17

Móricz Zsigmond: Életem regénye. Bp., 1939. Athenaeum. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
21040.

2 200 HUF
5,96
6,88

Devecseri Gábor: Terjed a fény. (DEDIKÁLT). Bp., 1950, Hungária. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, az elülső kötéstábla levált. Megjelent 5000 példányban. A szerző, Devecseri Gábor (1917-1971) Kossuth- és József Attila-díjas költő, író, műfordító által Hont Ferenc (1907-1979) rendező részére DEDIKÁLT példány.
21041.

2 000 HUF

Kardos László, Pető Miklós, Radó György (szerk.): ,,Van ilyen párt!". Versek. Az egyik szerkesztő és fordító, Pető Miklós által dedikált!. Bp., 1951, Uj Magyar Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
21042.

2 600 HUF
7,05

Konrád György: A cinkos. New York, 1986, Püski. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.
21043.

2 000 HUF

Mihalkov: A Lenin-Muzeumban. [Ford. Lator László.] Bp., 1952, Ifjusági,32 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kopott, foltos borítóval, egy lapon szakadással.
21044.

2 800 HUF

Devecseri Gábor: Bikasirató. Szántó Piroska illusztrációival. 1971. Magvető.
21045.

2 000 HUF

21046.

6 000 HUF

21047.

40 000 HUF
108,40
125,00

21048.

10 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF