Number of items: 324

Martos Ferencz: Titánia. Költemények 1896-1902. Bp., 1902, Athenaeum. IV, 176,[1]p. . Kiadói festett vászonkötésben.
21085.

1 800 HUF

Paládi-Kovács Attila: Fényes Elek. A múlt magyar tudósai. Bp.,(1976),Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.   Csokalyi Fényes Elek (1807-1876) statisztikus, közgazdasági statisztikai és földrajzi író, a honismereti szemlélet és munkálkodás hazai megteremtője, a magyarországi közgazdasági statisztika első jelentős képviselője.
21086.

1 200 HUF

21087.

1 600 HUF

Vargha Anna: Bartholomeus Frankfordinus Pannonius. Bp., 1939, (Kir. M. Egyetemi Nyomda), 12 p. Kiadói papírkötés.   Frankfordinus, Bartholomeus Pannonius (cca1490 ? - 1522 után) humanista, drámaíró, költő.
21088.

1 600 HUF

Dezsényi Béla: Sajtó és könyvészet. Az Országos Széchenyi Könyvtár kiadványai XVI. köt. Bp., 1942, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 34 p. Kiadói papírkötés.
21089.

1 600 HUF

21090.

1 600 HUF

Hornyánszky Gyula: A homerosi beszédek tömeglélektani vonatkozásukban. [Értekezések a történeti tudományok köréből. XXIII. köt. 10. szám. Bp., 1915, MTA, 92+1 p. Kiadói papírkötés, az elülső borító levált, szakadt. Felvágatlan lapokkal.
21091.

1 800 HUF

21092.

1 600 HUF

A Krónikás. Doktor Elek versei 1965-2011. K.n., 2011. Kiadói papírkötésben. A szerző által DEDIKÁLT példány.
21093.

1 600 HUF

Jobbágy Károly: Hó és nap. Bp., 1963. Magvető. A szerző által DEDIKÁLT példány. Kiadói, kopottas félvászon kötésben, intézményi bélyegzővel.
21094.

1 600 HUF

21095.

1 600 HUF

21096.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF