Books: Other rarities Number of items: 324
3111461
21001
462
Gádor Béla: írtam mérgemben. Bp., 1961. Szépirodalmi. Kiadói félvászon kötésben. DEDIKÁLT!
1 600 HUF
3108739
21002
462
Oscar Wilde: A boldog herceg és más mesék. Ford.: Lengyel Balázs. Bp., 1965, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 400 HUF
3111459
21003
462
Barna Jakab: A játékok könyve. Bp.,é.n.Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, szétvált fűzéssel.
1 800 HUF
3111262
21004
462
Németh Andor: József Attila. Bp., é.n. Cserépfalvi, Kiadói félvászon kötésben.
1 600 HUF
3111460
21005
462
Kós Károly: Székely balladák. Bukarest, 1973, Kriterion Könyvkiadó, 41+(1) p. Kiadói papírkötés.l.
1 800 HUF
3111467
21006
462
Tóth Wanda: A csodálatos köntös. - - novellái. Első kiad. Bp., 1910. (a borítón 1911.) Nyugat. 153+[7] p. A borítékrajz Falus Elek munkája. Átkötött vászon kötésben, az eredeti papírborító felhasználásával.
1 000 HUF
3110529
21007
462
Karinthy Frigyes: Az ezerarcu lélek. Az Érdekes Ujság ingyenes karácsonyi melléklete. Bp., 1916, Légrády-ny., 46+(2) p. Első kiadás. A borító Molnár C. Pál (1894-1981) munkája. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
1 600 HUF
3103660
21008
462
Apollinaire, Guillaume: Tizenegyezer vessző. Bp., 1990, Unió (Erato kiskönyvtár). Papírkötésben, jó állapotban
1 800 HUF
3105018
21009
462
Mikó Imre: A csendes Petőfi utca. Kolozsvár, 1978, Dacia. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1 600 HUF
3105015
21010
462
1 400 HUF
3104630
21011
462
1 200 HUF
3102751
21012
462
Radvánszky Béla, báró: Emlékbeszéd gróf Andrássy Manó lev. tag felett. A Magyar Tudományos Akadémia elhúnyt tagjai fölött tartott emlékbeszédek X. köt. 12. sz. Bp., 1901, MTA (Athenaeum-ny.), 335-349 p. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült borítóval.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house