Number of items: 324

Gádor Béla: írtam mérgemben. Bp., 1961. Szépirodalmi. Kiadói félvászon kötésben. DEDIKÁLT!
21001.

1 600 HUF

Oscar Wilde: A boldog herceg és más mesék. Ford.: Lengyel Balázs. Bp., 1965, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
21002.

1 400 HUF

Barna Jakab: A játékok könyve. Bp.,é.n.Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, szétvált fűzéssel.
21003.

1 800 HUF

Németh Andor: József Attila. Bp., é.n. Cserépfalvi, Kiadói félvászon kötésben.
21004.

1 600 HUF

Kós Károly: Székely balladák. Bukarest, 1973, Kriterion Könyvkiadó, 41+(1) p. Kiadói papírkötés.l.
21005.

1 800 HUF

Tóth Wanda: A csodálatos köntös. - - novellái. Első kiad. Bp., 1910. (a borítón 1911.) Nyugat. 153+[7] p. A borítékrajz Falus Elek munkája. Átkötött vászon kötésben, az eredeti papírborító felhasználásával.
21006.

1 000 HUF

Karinthy Frigyes: Az ezerarcu lélek. Az Érdekes Ujság ingyenes karácsonyi melléklete. Bp., 1916, Légrády-ny., 46+(2) p. Első kiadás. A borító Molnár C. Pál (1894-1981) munkája. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
21007.

1 600 HUF

Apollinaire, Guillaume: Tizenegyezer vessző. Bp., 1990, Unió (Erato kiskönyvtár). Papírkötésben, jó állapotban
21008.

1 800 HUF

Mikó Imre: A csendes Petőfi utca. Kolozsvár, 1978, Dacia. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
21009.

1 600 HUF

21010.

1 400 HUF

21011.

1 200 HUF

Radvánszky Béla, báró: Emlékbeszéd gróf Andrássy Manó lev. tag felett. A Magyar Tudományos Akadémia elhúnyt tagjai fölött tartott emlékbeszédek X. köt. 12. sz. Bp., 1901, MTA (Athenaeum-ny.), 335-349 p. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült borítóval.
21012.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF