Number of items: 324

20953.

1 800 HUF

Wilke, Hermann: Dein ,,Ja" zum Leibe. Sinn und Gestaltung deutscher Leibeszucht. Berlin, 1939, Verlag Emil Wernitz & Co., 189+(3) p. Fekete fehér fotókkal, aktfotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, hiányos kiadói papír védőborítóval.
20954.

1 800 HUF

20955.

1 400 HUF

20956.

1 200 HUF

Gróf Révay József: Az erkölcs dialektikája. REPRINT kiadás. Pécs, 1988. Baranya Megyei Könyvtár. Kiadói papírkötés.
20957.

1 600 HUF

Márai Sándor: Ítélet Canudosban. München, 1981. Újváry "Griff" Kiadás. Kiadói papírkötésben, néhány ragasztott oldallal.
20958.

2 000 HUF

Pedro Almodóvar: Patty Diphusa. Ford.: Mester Yvonne. 2006, Új Palatinus Könyvesház. Pedro Almodóvar (1949- ) spanyol filmrendező, forgatókönyvíró, író erotikus témájú regénye. AKiadói papírkötés.
20959.

1 600 HUF

Waczulik László: A magyar irodalom tartalmi ismertetése irodalomtörténeti adatokkal és jegyzetekkel. I-V. rész.  I. rész. régi magyar irodalom 1772-ig.  II. rész: Az uj magyar irodalom (1772-1820-ig.) III. rész: Az uj magyar irodalom nemzeti romantikus korszaka (1820-1845.) IV. rész: Az uj magyar irodalom nemzeti népies korszaka (1845-1882.) V. rész: A magyar irodalom legujabb kora: realismus, naturalismus és szimbolismus. (1882-1920.) Bp.,1929-1930,Aczél Testvérek. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
20960.

1 600 HUF

20961.

1 600 HUF

Tamási Áron: Ábel a rengetegben. Bp., 1943, Révai. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötésben, rossz, széteső állapotban.   A szerző, Tamási Áron (1897-1966) író által DEDIKÁLT példány. "Bella Andor kedves barátomnak, sok és emlékezetes együttlétünkre gondolva, 1944 VI. 2." Alatta az ajándékozott személy által tovább ajándékozási sorokkal, 1952. május 31.
20962.

1 000 HUF
35

Kertész Erzsébet: A fejedelem-asszony. Zrínyi Ilona élete. A szerző, Kertész Erzsébet. A szerző, Kertész Erzsébet (1909-2005) író által Fedor Ágnes (1909-1990) magyar író, újságíró részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1986, Kossuth. Kiadói papírkötés.
20963.

1 600 HUF

20964.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF