1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
Eötvös Károly: Magyar alakok. Eötvös Károly Munkái V. Bp., 1901, Révai, 2 sztl. lev.+ 316 p. Kiadói aranyozott, szecessziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, jó állapotban, a borítón minimális kopással.