Number of items: 324

Fehér Klára: Idegen víztükör. A szerző, Fehér Klára által [Fedor] Ágnes (1909-1990) magyar író, újságíró részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1959., Magvető. Kiadói félvászon-kötés.
20965.

1 600 HUF

Kertész Magda: A nő - három szereposztásban. A szerző, Kertész Magda által [Fedor Ágnes (1909-1990) magyar író, újságíró részére] DEDIKÁLT példány. Bp., 1972., Magvető. Kiadói papírkötés.
20966.

1 600 HUF

Bende Ibolya: Csalók és balekok. A szerző, Bende Ibolya által Fedor Ágnes (1909-1990) magyar író, újságíró részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1988., Szerzői. Kiadói papírkötés.
20967.

1 600 HUF

Moldova György: Ferecvárosi koktél. (H. Kovács történeteiből.) A szerző, Moldova György (1934-2022) Kossuth-díjas író által [Fedor Ágnes (1909-1990) magyar író, újságíró részére] DEDIKÁLT példány. Bp., 1974., Magvető. Kiadói papírkötés, foltos lapélekkel.
20968.

1 600 HUF

20969.

1 600 HUF

Székely Júlia: Valahol háború is van. Két regény. A szerző, Székely Júlia által Fedor Ágnes (1909-1990) magyar író, újságíró részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1982., Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20970.

1 600 HUF

Salamon Anikó: Gyimesi csángó mondák, ráolvasások, imák. Bp.,1987, Helikon. Díszes vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
20971.

1 800 HUF

Eduard Mörike: A varázscipő. Ford.: Honti Irma. Szenes Zsuzsa illusztrációival. Bp., 1959, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés. Számozatlan példány.
20972.

1 600 HUF

20973.

4 600 HUF
12,47
14,38

Méhes András: Társalgó. Nélkülözhetetlen vezető a társaságban és az egész életen keresztül. Bp., é.n., Franklin, 392 p. Teljesen átdolgozott második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, 5 lap sérült (5/6., 191/192,205/206,207/208, 385/386.)
20974.

1 800 HUF

20975.

1 800 HUF

20976.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF