1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
Shakspere minden munkái IV. köt.: Shakspere színművei. IV. köt. Coriolanus, Titus Andronicus. Pest, 1865, Kisfaludy-Társaság Tomori Anasztáz költségén, Ráth Mór bizománya,4+248 p. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, foxing foltos lapokkal.