Number of items: 267
2686620
11357
423
Kutyafigura, irizáló porcelán, jelzés nélkül, fejénél ismeretlen funkciójú rész, apró lepattanás, m: 11 cm
2 000 HUF
2686622
11358
423
2 000 HUF
2686624
11359
423
3 darabos porcelán tétel, részben jelzett, kopásnyomokkal, m: 4-9cm
3 000 HUF
2686625
11360
423
3 000 HUF
2686627
11361
423
Szecessziós mokkás csésze, kopásnyomokkal, jelzés nélkül.
3 000 HUF
2686956
11362
423
Kínai szószos készlet, 2db porcelán tálka, lakkozott tálca, 30x18 cm
4 000 HUF
2686955
11363
423
Szecessziós fajansz tortatál, jelzés nélkül, csorbával, m: 13 cm, d: 25 cm
5 000 HUF
2687293
11364
423
Alba Julia retró porcelán váza, jelzett, hibátlan, 1970 körül, m: 11,5 cm
3 000 HUF
2687631
11365
423
Bavaria kancsó, porcelán, jelzett, sérült, kopott m: 21 cm
1 600 HUF
2688951
11366
423
4db angol fajansz tányér, jelzett, d: 14 cm
5 000 HUF
2689762
11367
423
Máriaremetei emlék tejkiöntő, porcelán, kopott, jelzett, m: 6,5cm
2 000 HUF
2689759
11368
423
Gödöllői emlék bögre, jelzés nélkül, kopott, 10 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m