Number of items: 267

Kutyafigura, irizáló porcelán, jelzés nélkül, fejénél ismeretlen funkciójú rész, apró lepattanás, m: 11 cm
11357.

2 000 HUF

11358.

2 000 HUF

3 darabos porcelán tétel, részben jelzett, kopásnyomokkal, m: 4-9cm
11359.

3 000 HUF

11360.

3 000 HUF

Szecessziós mokkás csésze, kopásnyomokkal, jelzés nélkül.
11361.

3 000 HUF

Kínai szószos készlet, 2db porcelán tálka, lakkozott tálca, 30x18 cm
11362.

4 000 HUF

Szecessziós fajansz tortatál, jelzés nélkül, csorbával, m: 13 cm, d: 25 cm
11363.

5 000 HUF
14

Alba Julia retró porcelán váza, jelzett, hibátlan, 1970 körül, m: 11,5 cm
11364.

3 000 HUF

Bavaria kancsó, porcelán, jelzett, sérült, kopott m: 21 cm
11365.

1 600 HUF

4db angol fajansz tányér, jelzett, d: 14 cm
11366.

5 000 HUF

Máriaremetei emlék tejkiöntő, porcelán, kopott, jelzett, m: 6,5cm
11367.

2 000 HUF

Gödöllői emlék bögre, jelzés nélkül, kopott, 10 cm
11368.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF