Number of items: 267
2691616
11140
423
120000
cca 1900 Zsolnay kaspó. Eozin mázas, körpecsétes, jelzett, alig látható gyári hibával az alján. d: 21 cm, m:15 cm
120 000 HUF
2693334
11141
423
100000
Zsolnay pillangó mintás hat személyes étkészlet, kiegészítőkkel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.
100 000 HUF
2693305
11142
423
50000
Zsolnay pillangó mintás hat személyes mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.
50 000 HUF
2649740
11143
423
5 000 HUF
2693498
11144
423
48000
Herendi virágmintás padlóváza, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m: 50 cm
48 000 HUF
2688819
11145
423
Herendi János vitéz, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:22 cm Tervező: Maugsch Gyula
20 000 HUF
2693494
11146
423
Locsolkodók hibátlan Herendi porcelán figura / Herend chinaware 26 cm
18 000 HUF
2592215
11147
423
32000
32 000 HUF
2592210
11148
423
32000
32 000 HUF
2592222
11149
423
16 000 HUF
2592219
11150
423
16 000 HUF
2686010
11151
423
80000
Herendi Viktória mintás óriás lámpatest, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 39 cm
80 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m