Number of items: 267
2644778
11213
423
2 800 HUF
2692022
11214
423
Zsolnay retró pecsenyés tál. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, 36x26 cm
1 800 HUF
2564522
11215
423
4 000 HUF
2688782
11216
423
Zsolnay porcelán pillangó mintás bonbonier. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 8x8 cm
5 000 HUF
2686954
11217
423
Zsolnay porcelán búzavirág mintás vázácska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 11 cm
3 000 HUF
2675957
11218
423
Zsolnay porcelán teás készlet 6 személyes, egy csészealj hiánnyal. Matricás, jelzett, kopásokkal
5 000 HUF
2653563
11219
423
Zsolnay lóhere mintás váza. Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, alul a mázon kisebb javítással, m: 14 cm
2 000 HUF
2661190
11220
423
Zsolnay Bouillon csésze, 3db, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, jelzett, minimális kopással, m: 6,5cm
6 000 HUF
2661192
11221
423
7 000 HUF
2567449
11222
423
12 000 HUF
2567450
11223
423
12 000 HUF
2688824
11224
423
Hollóházi Jurcsák László által tervezett bonboniere. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 12 cm.
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m