Number of items: 267
2686013
11189
423
24000
Herendi / Óherendi virágmintás váza. Kézzel festett, jelzett, kopott, gyárilag ferdén készítették. m: 23 cm
24 000 HUF
2686012
11190
423
46000
Herendi zöld indiai kosaras, oroszlán körmös váza, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m:19,5cm
46 000 HUF
2686008
11191
423
80000
Herendi virágmintás barokkos váza, másik oldalán: Szegedi dóm, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 27 cm
80 000 HUF
2686005
11192
423
Herendi madaras váza, jelzett, hibátlan, m: 20 cm
12 000 HUF
2686004
11193
423
Herendi kék virág mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
2 800 HUF
2688701
11194
423
Herendi nagy méretű jegesmedve szobor. Jelzett (Markup Béla 1927), Kézzel festett, jelzett, apró tűzrepedéssel, kopásnyomokkal, m:19, h:21 cm
18 000 HUF
2688821
11195
423
Herendi nyuszik. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 9 cm
5 000 HUF
2686003
11196
423
Herendi porcelán puttó, kézzel festett, jelzett, sérült: ujja letörtve, m: 18 cm, Tervező: Nemes György
1 800 HUF
2462052
11197
423
6 000 HUF
2655132
11198
423
Herendi virág, kézzel festett porcelán, jelzett, ragasztott, d: 11 cm
1 800 HUF
2693387
11199
423
Zsolnay pirogránit padlóváza, jelzett (Fürtös György terv), Kopásokkal, m: 50 cm, CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTELLEL!!!
10 000 HUF
2688772
11200
423
Fekete János (1929-1999) - Zsolnay, figurális dísztálka, jelzett, 1960 körül, apró lepattanásokkal, karcokkal, m: 14 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m