Number of items: 267

Herendi / Óherendi virágmintás váza. Kézzel festett, jelzett, kopott, gyárilag ferdén készítették. m: 23 cm
11189.

24 000 HUF
65,04
75,00

Herendi zöld indiai kosaras, oroszlán körmös váza, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m:19,5cm
11190.

46 000 HUF
124,66
143,75

Herendi virágmintás barokkos váza, másik oldalán: Szegedi dóm, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 27 cm
11191.

80 000 HUF
216,80
250,00

Herendi madaras váza, jelzett, hibátlan, m: 20 cm
11192.

12 000 HUF

Herendi kék virág mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
11193.

2 800 HUF

Herendi nagy méretű jegesmedve szobor. Jelzett (Markup Béla 1927), Kézzel festett, jelzett, apró tűzrepedéssel, kopásnyomokkal, m:19, h:21 cm
11194.

18 000 HUF
48,78
56,25

Herendi nyuszik. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 9 cm
11195.

5 000 HUF

Herendi porcelán puttó, kézzel festett, jelzett, sérült: ujja letörtve, m: 18 cm, Tervező: Nemes György
11196.

1 800 HUF

11197.

6 000 HUF

Herendi virág, kézzel festett porcelán, jelzett, ragasztott, d: 11 cm
11198.

1 800 HUF

Zsolnay pirogránit padlóváza, jelzett (Fürtös György terv), Kopásokkal, m: 50 cm, CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTELLEL!!!
11199.

10 000 HUF

Fekete János (1929-1999) - Zsolnay, figurális dísztálka, jelzett, 1960 körül, apró lepattanásokkal, karcokkal, m: 14 cm
11200.

1 000 HUF
19

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF