Number of items: 267

Hollóházi KÉV Metro retro porcelán mokkás csészék és cukordobozok. 9 db csésze, 9 alj, két cukordoboz. Matricás, jelzett, minimális kopással
11225.

6 000 HUF

Hollóházi népviseletes táncos lány, kézzel festett, jelzett, kopott, m:29 cm
11226.

3 000 HUF
10

Hollóházi porcelán egyedi retro mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 29 cm
11227.

3 000 HUF
14

11228.

1 000 HUF

Hollóházi gyűrűtartó bonbonniere, matricás porcelán, jelzett, kopott. 9x6cm
11229.

2 000 HUF

11230.

1 800 HUF

Hollóházi áttört bonbonier (illeszkedésénél mázrepedések) és tálka, díszdobozban, jelzett. d:10,5 és 20 cm
11231.

4 800 HUF
13,01
15,00

11232.

1 000 HUF

11233.

4 800 HUF
13,01
15,00

Hollóházi pálinkás készlez dobozban, 5 db kupicával, matricás porcelán, jelzett, hibátlan.
11234.

2 000 HUF
16

Hollóházi porcelán balerina. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm
11235.

1 800 HUF

Hollóházi fajansz, boroskancsó, kézzel festett, lepattanásokkal, m:17 cm
11236.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF