Number of items: 267
2693326
11225
423
Hollóházi KÉV Metro retro porcelán mokkás csészék és cukordobozok. 9 db csésze, 9 alj, két cukordoboz. Matricás, jelzett, minimális kopással
6 000 HUF
2693468
11226
423
Hollóházi népviseletes táncos lány, kézzel festett, jelzett, kopott, m:29 cm
3 000 HUF
2693293
11227
423
Hollóházi porcelán egyedi retro mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 29 cm
3 000 HUF
2677161
11228
423
1 000 HUF
2677188
11229
423
Hollóházi gyűrűtartó bonbonniere, matricás porcelán, jelzett, kopott. 9x6cm
2 000 HUF
2645933
11230
423
1 800 HUF
2567463
11231
423
4800
Hollóházi áttört bonbonier (illeszkedésénél mázrepedések) és tálka, díszdobozban, jelzett. d:10,5 és 20 cm
4 800 HUF
2646533
11232
423
1 000 HUF
2567462
11233
423
4800
4 800 HUF
2686011
11234
423
Hollóházi pálinkás készlez dobozban, 5 db kupicával, matricás porcelán, jelzett, hibátlan.
2 000 HUF
2692694
11235
423
Hollóházi porcelán balerina. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm
1 800 HUF
2689960
11236
423
Hollóházi fajansz, boroskancsó, kézzel festett, lepattanásokkal, m:17 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m