Number of items: 267

Hollóházi szedermintás váza, matricás porcelán hibátlan, jelzett, m: 22cm
11249.

3 000 HUF

Drasche, kézzel festett festett porcelán bonbonnier, kopott, jelzett, d: 11cm
11250.

1 800 HUF

Drasche Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 21,5 cm
11251.

3 000 HUF

11252.

3 000 HUF

11253.

1 000 HUF

Aquincumi porcelán fésülködő akt, kézzel festett, jelzett, kis kopással, kopott, m: 22 cm
11254.

1 000 HUF

11255.

3 600 HUF
9,76
11,25

11256.

1 000 HUF

Aquincum kacsa pár porcelán figura, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 8 cm
11257.

2 000 HUF

Aquincum kacsa pár porcelán figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm
11258.

2 000 HUF

11259.

1 000 HUF

Aquincumi porcelán fésülködő akt. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm
11260.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF