Number of items: 267
2597994
11321
423
5 000 HUF
2668902
11322
423
Kőbányai porcelán teás kanna. Matricás, jelzett, kis kopással 27 cm
3 600 HUF
2668904
11323
423
Jelzés nélkül: női akt. Fehér mázas porcelán. 23 cm hibátlan
1 400 HUF
2628139
11324
423
6 darab porcelán Becherovka pohárka, matricás, jelzés nélkül 6 cm
3 000 HUF
2647736
11325
423
Hummel/Goebel trombitás angyalka, kézzel festett fajansz, jelzés nélkül, sérült , m: 6cm
1 000 HUF
2628143
11326
423
Szélmalmot ábrázoló porcelán petróleumlámpa 10 cm, plusz tányér d: 8 cm jelzés nélkül
2 800 HUF
2576162
11327
423
Ens porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, 6,5×6 cm
1 200 HUF
2620519
11328
423
Gránit váza, csurgatott mázakkal, jelzett, kopott, m: 21cm
2 000 HUF
2592532
11329
423
1 600 HUF
2592538
11330
423
2 000 HUF
2592511
11331
423
Angol vizes kancsó, matricás fajansz, Nicholson Gin felirattal, jelzett, mázrepedésekkel, m:16cm
2 000 HUF
2592520
11332
423
Francia kiöntő, matricás porcelán, jelzett, kopásnyomokkal m:26cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m