Number of items: 267
2554880
11309
423
8 000 HUF
2603027
11310
423
6 000 HUF
2675090
11311
423
3800
Capodimonte bonbonier plasztikus rózsákkal. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanásokkal, d: 11 cm
3 800 HUF
2693283
11312
423
Körmöcbányai virágos fajansz dísztányér, jelzett, kopásnyomokkal, lepattanásokkal, mázrepedésekkel, d: 26 cm
6 000 HUF
2675858
11313
423
Kínai porcelán lámpa, kézzel festett, jelzett, m: 32 cm
6 000 HUF
2675836
11314
423
Royal Copenhagen karácsony 1969-1982, dísztányér, 3 db, máz alatti kék festéssel, jelzett, hibátlan, d: 18 cm
7 000 HUF
2675765
11315
423
Royal Dux szecessziós virágos porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 19 cm
10 000 HUF
2691669
11316
423
11000
Werara fajansz bólés edény német várakat ábrázoló dekorral. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, fedél nélkül. d: 24 cm, m: 18 cm
11 000 HUF
2589217
11317
423
Szlovák népies, kézi festésű kancsó. Jelzett. 19 cm
1 600 HUF
2655161
11318
423
Hutschenreuther porcelán korsó, kézzel festett, kopott, jelzett, m: 16 cm
2 000 HUF
2634512
11319
423
3 db Waechtersbach német porcelán tál jelzett, mázrepedésekkel d: 23-34 cm
4 000 HUF
2597992
11320
423
Balexed emlék tányér, a Sidney opera képével díszítve, jelzett, hibátlan, d:20cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m