Number of items: 267

11309.

8 000 HUF

11310.

6 000 HUF

Capodimonte bonbonier plasztikus rózsákkal. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanásokkal, d: 11 cm
11311.

3 800 HUF
10,30
11,88

Körmöcbányai virágos fajansz dísztányér, jelzett, kopásnyomokkal, lepattanásokkal, mázrepedésekkel, d: 26 cm
11312.

6 000 HUF

Kínai porcelán lámpa, kézzel festett, jelzett, m: 32 cm
11313.

6 000 HUF

Royal Copenhagen karácsony 1969-1982, dísztányér, 3 db, máz alatti kék festéssel, jelzett, hibátlan, d: 18 cm
11314.

7 000 HUF
18,97
21,88

Royal Dux szecessziós virágos porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 19 cm
11315.

10 000 HUF

Werara fajansz bólés edény német várakat ábrázoló dekorral. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, fedél nélkül. d: 24 cm, m: 18 cm
11316.

11 000 HUF
29,81
34,38

Szlovák népies, kézi festésű kancsó. Jelzett. 19 cm
11317.

1 600 HUF

Hutschenreuther porcelán korsó, kézzel festett, kopott, jelzett, m: 16 cm
11318.

2 000 HUF

3 db Waechtersbach német porcelán tál jelzett, mázrepedésekkel d: 23-34 cm
11319.

4 000 HUF

Balexed emlék tányér, a Sidney opera képével díszítve, jelzett, hibátlan, d:20cm
11320.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF