Number of items: 267

Poema Artistic Cluj Napoca (Kolozsvár), Bognbár, festett, román biszkvit porcelán, jelzett, sérült, m: 22 cm
11381.

4 000 HUF

11382.

1 000 HUF

2 db kis méretű kínai díszváza sárkányos díszítéssel. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással, gyári hibákkal, kopásnyomokkal, m: 8,5 cm
11383.

2 000 HUF

Bavaria német teáscsésze, matricás jelzett, 1940 körül.
11384.

2 000 HUF

Holland dísztál boci motívummal, jelzett, kopott, d:24cm
11385.

3 000 HUF

Bareuther bavaria német retró teáscsésze, matricás jelzett, 1970 körül.
11386.

3 000 HUF

3 db retro lengyel teáscsésze, jelzett, kopásnyomokkal.
11387.

5 000 HUF

11388.

1 800 HUF

Retró szovjet porcelán szamovár, jelzett, sérült, m:28cm
11389.

1 400 HUF

11390.

1 200 HUF

Pagnossini olasz fajansz pohár, 6db, tehenekkel díszítve, jelzett, kopásnyomokkal, m:10cm
11391.

5 000 HUF

4db Lin Yutai sárkányos kínai porcelán poharak kézzel festett jelzett kis kopással 6 cm
11392.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF